reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

YAS wróciłaś do nas? Jak staranka?

Aniolkowa,Mar-chew czuje się dobrze trochę piersi bolą, bóle głowy mam przez ostatnie dni czasami jakiś jajniki zaboli i nic więcej jakoś bardzo delikatnie. Nie muszę chyba dodawać że boję się strasznie bo ostatnia ciążą obumarla w 6 tygodniu. Mam nadzieje i staram się pozytywnie myśleć ale to nie łatwe.
 
reklama
aniolkowa, kara dzieki ze pytacie, ja probuje siebie przekonac ze dalam spokoj i co ma byc to bedzie ale w srodku gdzies jest jeszcze cicha nadzieja ale z kliniki zrezygnuje juz chyba na dobre.robimy swoje w miare mozliwosci jak sie uda to super jak nie to i tak szczesciara ze mnie juz i wam z calego serca tego zycze dziewczyny.

aniolkowa dla ciebie kolejnego cudu i zeby zostal w koncu na zawsze z wami.pisz co na wizycie i co chinczyk jak juz bedzie po.

kara wiem ze ten strach jest wielki-najpierw starania o fasolke a potem ten strach ale mysl pozytywnie,musi sie udac.czekamy z toba na pierwszy skan.
 
Hej dziewczyny . Tydzien temu stracilam moje malenstwo bylam w 9 tyg ciazy zostalo mi 2 tyg. do skanu juz odliczalam dni , czekalam z niecierpiwoscia Az tu nagle ...;( zaczelo sie od lekkiego krwawienia i bólu brzucha z ktorym udalam sie po paru godzinach do lekarza . Lekarz umówił mnie na skan 3 dni pózniej . Oburzona i zaniepokojona wróciłam do domu ... Po ok 2 godzinach bol brzucha sie nasilil zaczęłam bardzo mocno krwawic ,wiec udalam sie szybko do szpitala . Lekarz osłuchal mnie i powiedziała ze
 
...Prawdopodobnie poronie . Nie minęło pól godziny i stało sie :( spędziłam noc w szpitalu w przeraZajacych bólach . Jestem przerażona tutejsza opieka . Chce jak najszybciej starać sie o 2 ciąże . Nie mam pojecia ile czasu musze odczekać . Jedni mówią 1 cykl inni 3 a jeszcze kolejni 6 ...
 
karolina - bardzo mi przykro, że Ciebie to spotkało...
jeśli poronienie nastąpiło samoistnie to ja bym poczekała na pierwszy okres... tak mi radził ginekolog jak ja poroniłam... ja poroniłam samoistnie... pomyśl o jakiś lekach na podtrzymanie z Polski - ja dzięki nim donosiłam drugą ciąże... powodzenia :)
 
Yas09 a na jakim etapie w klinice jesteś?

Karolinaa1231 przykro że to przeżyłas jest to nie sprawiedliwe, ale niestety wcale nie tak rzadkie jak pewnie myslisz. Jak fasolka ma wady to organizm się jej pozbywa lub wystepuje jakiś problem u ciebie. Ja swoją ciążę też utracilam. Teraz wspomagam się kremem z progesteronem naturalnym. A staranka były zalecane odrazu, ponoc łatwiej zajść w pierwszych miesiacach.

Kochane pierwszy skan chcą wykonać w klinice po 7 tygodniu i umowiona wizytę mam na 12 maja no i standart iść do GP.
 
Mar-chew ... Czy te leki na podtrzymanie bierze sie od pierwszego miesiąca ciazy ? Jak długo je stosowalas ? I czy sa one na recepte . Moge prosić o nazwę . Dziekuje za napenwo bardzo przydatna informacje . Pozdrawiam
 
Kara86 w jakim odstępie czasowym zaczęłaś starania i jak długo musiałaś czekac na kolejna ciąże . Jedni lekarze zalecają po odstępie 3m a inni juz po 1 cyklu
 
reklama
Kara to dobrze że ci zrobią wczesny scan. Wiem jak ciężko jest się zbliżać do terminu wcześniejszego poronienia. Bardzo trzymam kciuki żeby teraz ci się udało. Jeszcze raz ci gratuluję:-)

Yas dziękuję kochana. Ja tobie też kibicuje bardzo i tak bym chciała żeby nam się udało.

Marchew ty juz 3 z przodu? Juz tak blisko. Przygotowane masz wszystko?

Karolina przykro mi że i ciebie to spotkało. Niestety jest nas dużo i takie rzeczy zdarzają się coraz częściej. Jeśli poronilas naturalnie to nie musisz nic czekać ze staraniami. Organizm gotowy zajdzie w ciążę. Ile się staraliscie o dzidzie? Co do leków to kilka postów wcześniej basik miala do sprzedania luteine i duphaston na podtrzymanie ciąży ale ja nie jestem osobiście zwolennikiem brania tego bez konsultacji z lekarzem bo można utrzymać puste jajo plodowe a potem ból przy poronieniu jest ogromny. Powinno się sprawdzić najpierw czy dzidzia jest na właściwym miejscu i czy jest ciałko żółte.
 
Do góry