reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki sierpień 2013 :)

Nuśka, Mar-chew Witajcie i życze powodzonka w sierpniu :tak:

No to w takim razie zaczynam robić pomalutku liste ;-)

Piaska 21.08
Mycha05 31.08

Miłego dnia Dziewuszki... u mnie od rana upał.:-)
 
reklama
aniolekBB wiec poki co trzymam &&&&&&&&&&& żeby malpa nie przyszla :))))

mycha to i ja się dopisuje :)


Sierpień 2013
Nuuuśka - termin @ 16.08
Piaska - termin @ 21.08
mycha05 - termin @ 31.08


 
Hej! Ja też jeszcze na lipcówkach jestem ale pewnie tu się przeniosę za 2 dni, więc witam wszystkie!!! :happy2:

AniołekBB, moja mama też zaszła 1 dzień po @ :) Tu też może być kwestia długich @, bo moja mama miała tydzień a serduszkowała jakoś 9dc. Z tego co wiem plemniczki mogą przeżyć maks do 7dni, więc o owu napewno zahaczyły i bobas jak malowany! :tak:
 
nanncy widze ze jesteśmy na podobnym etapie staranek - u Nas w sierpniu zacznie się 8 cykl staran :| Widze, ze również badalas hormony, powiedz mi robilas to według ogolno przyjętych wytycznych ( 2-5dc) czy gin zalecil Ci inaczej ? U mnie badanko było przedwczoraj w 6dc bo tak kazala ginka - badac zaraz po skończonej @ ale nie jestem ku temu przekonana bo wiadomo ze wyniczki zwłaszcza LH, FSH i estradiol będą podwyższone :no: Wyniki będę mieć dziś po 16 wiec zobaczymy. Robilas cos oprócz hormonow ? HCG lub laparo ? To na pewno wyjasniloby również co nie co.
 
Ostatnia edycja:
Plemniki, aż do 7 dni? ojojoj to długo!

Ja tez się dopisuje do listy:

Sierpień 2013
Nuuuśka - termin @ 16.08
Piaska - termin @ 21.08
mycha05 - termin @ 31.08
madziolina_p- termin @ ok 10.08
 
Nuuuśka, HEJ HEJ! Ja narazie robiłam tylko podstawowe hormony i badanie nasienia męża. Mój gin uważa, że po 10 nieudanych cyklach powinnam ruszyć z badaniami :/ Wyszło jednak tak, że ja już pękłam psychicznie a mój gin zachorował i zmieniam lekarza. Dziś mam pierwszą wizytę. Poprzedni gin uważał, że najpierw powinnam zbadać hormony (TSh, PRL itd) oraz zrobić badanie cytohormonalne rozmazów pochwowych. Nie wiem co to bo nikt o tym na forum nie wspominał ani razu :p Dopiero po tym ewentualnie sprawdzanie drożności. Inna gin skierowała mnie z kolei odrazu na laparoskopię w kierunku endometriozy!! Też ciekawa kolejność :szok: . Zrobiłam więc sama badanka i idę do innego lekarza i zobaczymy co on zaleci... Już mam kocioł w głowie...

Co do dni badań to mój gin nie wskazał żadnych dni, czym mnie oraz Panie w laboratorium bardzo zadziwił :/ musiałam sama się dowiadywać i za radą dziewczyn z forum poszłam w okolicy 20-22dc ale wiem, że hormonki najlepiej zrobić na początku cyklu :tak:Tsh obojętne kiedy a Progesteron ok 6-8 dni po owu.
 
Fajnie dziewczyny, ze macie juz badania porobione... ja jak narazie nic. Narazie wszystko na luzie, wiem kiedy mam dni plodne, mniej wiecej kiedy owu i chyba na tym koniec, jak narazie sie nie stresuje, nie wyliczam itd. przytulanki sa wtedy kiedy mamy ochote i zwiekszone gdy dni sa plodne ;) Ale dobrze byloby wiedziec czy wszystko "w środku" jest w porzadku, dlatego jesli sierpien-wrzesien nic nie wyjdzie to najprawdopodobniej w pazdzierniku jedziemy do PL i porobie badania, a jak nie, to na Boze Narodzenie. Narazie trzeba po prostu intensywnie caly czas dzialac;-)



Sierpień 2013
madziolina_p- termin @ ok 10.08
Nuuuśka - termin @ 16.08
Piaska - termin @ 21.08
mycha05 - termin @ 31.08


 
Nanncy my badanie zolnierzykow robilismy w maju - wszystkie wyniki ok, a nawet bardzo ok, ale pewnie w okolicach jesiennych jesli nie uda sie nadal zafasolkowac powtorzymy.
Ja uwazam, ze najpierw powinno sie zrobic badanie nasienia, jesli z malzem jest w porzadku wtedy bierzemy sie z siebie - laparoskopia, badanie hormonow i ewentualne leczenie. Ja laparo mam juz za soba, jajowody sa drozne, choc niestety nie mialam otwieranej jamy brzusznej czego teraz zaluje bo tak mogliby zobaczyc wszystkie narzady, jajniki, macice a tak zrobili droznosc i tyle. Ale zawsze to juz cos, wiem ze z tym ok, wiec diagnozujemy dalej. Po poludniu bede miec wyniki, napisze co i jak.
Nanncy trzymam kciukaski za wizytke :) o ktorej masz ?????

mycha u mnie wszystko bylo ok, do marca - wtedy poprzednia ginka znalazla u mnie torbiel prawie 6cm na prawym jajniku, z tego wzgledu dostalam skierowanie na laparo, ale w dniu zabiegu okazalo sie ze torbieli nie ma, prawdopodobnie pekla, takze mialam robiona tylko droznosc.W poniedzialek mam wizytke u ginki, u ktorej bylam tylko raz i zobaczymy co powie, bedzie 13dc wiec jak maja byc pecholki to powinno byc je juz widac :) A ze od poniedzialku zaczynamy urlop wiec do wszystkiego bede podchodzic na luzie przez najblizsze dwa tygodnie. Ale wiem ze od nastepnego cyklu ruszamy z monitoringiem, i jesli okaze sie ze nie ma owu ruszamy ze stymulacja cyklu :zawstydzona/y: wierze ze Tobie do jesieni uda sie naturalnie zafasolkowac, ktory to cykl staranek ?
 
reklama
Hej !!!
Jestem z lipcówek ale że w niedziele przyszła @ to muszę się tu przenieść tzn będę tu i tam :happy::happy:.
Najbliższa @ niby 16 .08 zależy ile dni - więc jak chcecie to możecie mnie dopisać :happy:
 
Do góry