reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Nie. Coś tam czuje ale nigdy mnie nie bolały nawet przy okresie. Tylko to podbrzusze czuje, głowa pobolewa i lekkie jakieś mulenie chwilowe,ale zganiam na pogodę wszystko nawet jak coś czuję. Nie wczuwam się też zbytnio jakoś. Boję się przywiazac do tego stanu

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
nie boj sie, zobacz ja takiego stresa mialam a tu juz 14 tydzien :)
 
reklama
A u mnie wlasnie dni plodne takze dzialamy :) Aczkolwiek tylko szybkie numerki bo na nic nie mamy czasu ostatnimi czasy bo sezon idzie. Takze sprzatanie kwater dla gosci, przygotowywanie fastfoodu ktory otwieramy 1.07, tlumaczenia, korepetycje, regularna praca i jeszcze opieka nad babcia ktora mieszka na gorze w naszym domu. Uff... Juz sie nie moge doczekac 1.09[emoji14]A wy jakie plany na wakacje? :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry