reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

Luxi czy ja wiem czy psychika... Juz nawet z rachunku prawdopodobienstwa w ciagu tych 20 miesiecy jakos by sie trafila ciaza... A poza tym my juz 6 lat mieszkamy razem, to chociaz jakas wpadka wczesniej by byla... A Wasze brzuszki sa piekne, az milo popatrzec, napawa to nadzieja, bo tylko my wiemy przez to przeszlyscie przez te wszystkie miesiace [emoji173] Bedziecie cudownymi mamusiami! Ewelinka a u Twojej bratowej wciaz cisza?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Luxi czy ja wiem czy psychika... Juz nawet z rachunku prawdopodobienstwa w ciagu tych 20 miesiecy jakos by sie trafila ciaza... A poza tym my juz 6 lat mieszkamy razem, to chociaz jakas wpadka wczesniej by byla... A Wasze brzuszki sa piekne, az milo popatrzec, napawa to nadzieja, bo tylko my wiemy przez to przeszlyscie przez te wszystkie miesiace [emoji173] Bedziecie cudownymi mamusiami! Ewelinka a u Twojej bratowej wciaz cisza?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
ja Ci powiem,ze znam naprawde duzo par, gdzie po dlugim okresie sie ciaza pojawila a zaraz potem kolejna i trzecia, a kilka lat sie nie udawalo, nie tracic nadziei, to podstawa :)
 
Wiktor ur 11.08.2016 4,200g 58cm godz 7.28 silami natury
Jestesmy w nim zakochani po uszy !!!! :)
sam porod szybki niecale półtora godziny wywolywany baloniki
 

Załączniki

  • mms_img-1379107689.jpg
    mms_img-1379107689.jpg
    85,7 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Ewelinko graaaaaaatki [emoji166][emoji320][emoji512][emoji323][emoji322][emoji324][emoji512][emoji320].Wiktorek jest cuuudny
 
Do góry