reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Kasiu ja jestem z woj. pomorskiego i taki widok mam z pokoju :) Mieszkamy 2 km za główną wioską i wieje tu pustkami ;)
Niestety dziś już się wszystko topi, ale mam nadzieję, że za trochę będą białe święta :)
To niech teraz dobrze dojrzewa ten pęcherzyk ;) To iui wypadnie gdzieś na 10 grudnia?

Kurcze popsuły mi się relacje z siostrą :/ Ale w większości ona zawiniła. Chciałam jej zrobić niespodziankę urodzinową ale tak się wykręciła, że nie pojechaliśmy do niej.. Potem dostałam "suchego" sms'a, że dziękuje za prezent mnie i mężowi (złożyliśmy się ze znajomymi). Powiedziałam jej, że już nigdy do niej nie pojadę i pewnie dlatego. Obyśmy się zdążyły pogodzić do świąt, bo nie lubię niedomówień.
 
Kasiu ja jestem z woj. pomorskiego i taki widok mam z pokoju :) Mieszkamy 2 km za główną wioską i wieje tu pustkami ;)
Niestety dziś już się wszystko topi, ale mam nadzieję, że za trochę będą białe święta :)
To niech teraz dobrze dojrzewa ten pęcherzyk ;) To iui wypadnie gdzieś na 10 grudnia?

Kurcze popsuły mi się relacje z siostrą :/ Ale w większości ona zawiniła. Chciałam jej zrobić niespodziankę urodzinową ale tak się wykręciła, że nie pojechaliśmy do niej.. Potem dostałam "suchego" sms'a, że dziękuje za prezent mnie i mężowi (złożyliśmy się ze znajomymi). Powiedziałam jej, że już nigdy do niej nie pojadę i pewnie dlatego. Obyśmy się zdążyły pogodzić do świąt, bo nie lubię niedomówień.
mowisz o tej 11-letniej tak?
 
Adii no to widok z okna masz bomba!! Czy to ze sniegiem czy bez :) A kiedy teraz bedziesz sie widziec z siostra? Najlepiej w cztery oczy pogadac i wyjasnic bo przez smsy to wiesz... Moze na Mikolajki bedzie okazja?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luxi o tej starszej 28-letniej ;)

Ja już się tym widokiem znudziłam ;P Ale dziękuję ;)
Z siostrą prawdopodobnie dopiero w święta się zobaczę :/ Ona mieszka i pracuje w Gdańsku, a to 100 km ode mnie. Nie lubię takiej chorej atmosfery między nami, zawsze się dobrze dogadywałyśmy, ale teraz mam swoją rodzinę i już nie jeżdżę do niej tak często, jak wcześniej i dlatego rodzą się takie problemy :/
 
Hej. Dojechał mój thermomix i upiekłam już bułki, zrobiłam masło, na śniadanie omlet biszkoptowy i zaraz zabieram się za pizzę :)

Łapię się na tym, że mam mega słabość do słodkiego :/ Codziennie muszę coś zjeść, a waga spada. To chyba przez te karmienie piersią ;)

Luxi jak po wizycie? :)
 
Luxi o tej starszej 28-letniej ;)

Ja już się tym widokiem znudziłam ;P Ale dziękuję ;)
Z siostrą prawdopodobnie dopiero w święta się zobaczę :/ Ona mieszka i pracuje w Gdańsku, a to 100 km ode mnie. Nie lubię takiej chorej atmosfery między nami, zawsze się dobrze dogadywałyśmy, ale teraz mam swoją rodzinę i już nie jeżdżę do niej tak często, jak wcześniej i dlatego rodzą się takie problemy :/
dogadasz sie z siostra nie ma martw sie :) moze ona cos zrozumie i wyciagnie reke na zgode?
 
Oj chciałabym, żeby to była prawda.. tylko wiem, że tak nie będzie, bo ma trudny charakter i pewnie przemowimy do siebie dopiero łamiąc się opłatkiem :/

Zaraz zacznę wyszukiwać sobie objawy ciążowe hehe ;) Chce mi się już spać, a zawsze chodzę tak po północy, przeważnie między 1 a 2. To tylko zwykłe wkręcanie sobie ;D

Luxi no i jak ta Twoja wizyta? :) Pytałam wyżej ale nie odpisalas ;P

Spotkałam się dziś z koleżanką i pogadalysmy. W końcu miałam okazję z kimś innym niż w kółko mąż, tesciowie i rodzice :) Mamy w planach wyjście w sobotę w większym babskim gronie ale czy wypali to wątpię. Małego bym zostawiła z moją mamą :)

Dobranoc :*
 
reklama
Oj chciałabym, żeby to była prawda.. tylko wiem, że tak nie będzie, bo ma trudny charakter i pewnie przemowimy do siebie dopiero łamiąc się opłatkiem :/

Zaraz zacznę wyszukiwać sobie objawy ciążowe hehe ;) Chce mi się już spać, a zawsze chodzę tak po północy, przeważnie między 1 a 2. To tylko zwykłe wkręcanie sobie ;D

Luxi no i jak ta Twoja wizyta? :) Pytałam wyżej ale nie odpisalas ;P

Spotkałam się dziś z koleżanką i pogadalysmy. W końcu miałam okazję z kimś innym niż w kółko mąż, tesciowie i rodzice :) Mamy w planach wyjście w sobotę w większym babskim gronie ale czy wypali to wątpię. Małego bym zostawiła z moją mamą :)

Dobranoc :*
a dzieki, Nataniel ma 2700, ulozony jest glowka do dolu nadal, ale glowka blizej prawej strony i fajnie se lezy wygiety :) brak rozwarcia, skurczy zero wiec pewnie cierpliwie czeka na 24 grudnia :) przeplywy ok, cala reszta tez ;) tylko zno zly mocz i jade wlasnie zaraz na posiew, musze jeszcze brac magnez bo mocno twardnieje brzuch i mam silne skurcze nog az codzic ciezko, niebawem mam go odstawic. Jesli chcesz wyjsc to wyjsc, odetchnij troche, wyszuma sie ;)
 
Do góry