reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

Boze dziewczyny....leze z magnezem i brzuch boli :( wracalismy z zakupow, dojezdzaismy do ronda i nagle wybil sie z ronda facet autem, wjechal na nasz pas pod prad i w brame wjechal (sugeruje, ze tam mieszka) gdyby nie szybka reakcja Tomka to lewego boku bysmy nie mieli!!!
zaczelismy trabic i wyzywac go, ale jaki byl stary dziad oburzony!!!!!
 
reklama
no malo brakowalo,stracha sie najedlismy
doskonale cie rozumiem ja tez bylam w takiej sytuacji ogolnie ludzie ostatnio jezdza jak debile mnie kiedys facet puknal i do mnie z morda ze nic nie zrobil zebysmy sie odwalili starszy facet to byl a podszedl gosc i mowi ze widzial jak nas puknal i morde zamknal.
 
doskonale cie rozumiem ja tez bylam w takiej sytuacji ogolnie ludzie ostatnio jezdza jak debile mnie kiedys facet puknal i do mnie z morda ze nic nie zrobil zebysmy sie odwalili starszy facet to byl a podszedl gosc i mowi ze widzial jak nas puknal i morde zamknal.
my chcemy kamerke kupic do auta i wtedy ciekawe czy ktos bedzie taki madry
 
Dziewczynki jutro rano mam druga inseminacje, trzymajcie kciuki :) To juz ostatni raz i zamykam te 2 pelne lata staran i od stycznia robimy przerwe. Ja juz tak dluzej nie moge, ciagle tylko lekarze, tempki, tabletki, terminy, juz nie mam sily, oboje z S. czujemy ze potrzeba nam przerwy. Dajemy sobie przerwe do poł roku i po wakacjach wypoczeci wracamy do staran. Moj S jest na 4tym roku prawa i musi wszystkie egzaminy dac i niech sie na tym skupi, ja chce sie zapisac na jakies fajne zajecia, moze kupimy pieska i w ogole odciac sie od tego tematu i znowu cieszyc sie zyciem jak kiedys. Moze nam to dobrze zrobi, dla zwiazku i dla kazdego z osobna...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki jutro rano mam druga inseminacje, trzymajcie kciuki :) To juz ostatni raz i zamykam te 2 pelne lata staran i od stycznia robimy przerwe. Ja juz tak dluzej nie moge, ciagle tylko lekarze, tempki, tabletki, terminy, juz nie mam sily, oboje z S. czujemy ze potrzeba nam przerwy. Dajemy sobie przerwe do poł roku i po wakacjach wypoczeci wracamy do staran. Moj S jest na 4tym roku prawa i musi wszystkie egzaminy dac i niech sie na tym skupi, ja chce sie zapisac na jakies fajne zajecia, moze kupimy pieska i w ogole odciac sie od tego tematu i znowu cieszyc sie zyciem jak kiedys. Moze nam to dobrze zrobi, dla zwiazku i dla kazdego z osobna...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
moze sie teaz uda!!! ja kciuki mam nadal zacisniete!
 
Do góry