reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Luxi to już fajny chłopiec będzie jak się urodzi ;) Myślę, że do 3,5 kg powinien spokojnie dobić jak wtedy ważył 2700g ;)
Oj to przeżyliście chwile grozy :/ Dobrze, że jesteście cali. Uważaj na siebie żebyś spokojnie doczekała terminu :)

Kasiu teraz czekamy na ten mały cud :) Mam przeczucie, że teraz się udało na 100% i obym się nie myliła i się sprawdziło :)

Ja z przerażeniem patrzę jak ten czas ucieka... Przecież zaraz święta.. :O Mały w poniedziałek skończy już 5 miesięcy.
Mąż w szpitalu i jak wyjdzie to za dużo nie będzie mógł mi pomóc przy synku, bo po dłubali mu przy kolanie i pewnie będzie przez dłuższy czas leżący.
Siostra do mnie zadzwoniła na minutę, żeby mi powiedzieć, że mam włączyć sobie kanał w telewizji. Masakra. Zero ogólnej rozmowy: co tam, jak tam.
No i już prawie końcówka @, przyszła z 9-dniowym opóźnieniem ;)
 
Luxi to już fajny chłopiec będzie jak się urodzi ;) Myślę, że do 3,5 kg powinien spokojnie dobić jak wtedy ważył 2700g ;)
Oj to przeżyliście chwile grozy :/ Dobrze, że jesteście cali. Uważaj na siebie żebyś spokojnie doczekała terminu :)

Kasiu teraz czekamy na ten mały cud :) Mam przeczucie, że teraz się udało na 100% i obym się nie myliła i się sprawdziło :)

Ja z przerażeniem patrzę jak ten czas ucieka... Przecież zaraz święta.. :O Mały w poniedziałek skończy już 5 miesięcy.
Mąż w szpitalu i jak wyjdzie to za dużo nie będzie mógł mi pomóc przy synku, bo po dłubali mu przy kolanie i pewnie będzie przez dłuższy czas leżący.
Siostra do mnie zadzwoniła na minutę, żeby mi powiedzieć, że mam włączyć sobie kanał w telewizji. Masakra. Zero ogólnej rozmowy: co tam, jak tam.
No i już prawie końcówka @, przyszła z 9-dniowym opóźnieniem ;)
u nas zle, moj auto potrzaskal, nadaje se na kasacje, czesci, nie wiem...
mam dosc wszystkiego ostatnio :(
 
Luxi kochana nie smutaj :* Ja pamiętam jak mój auto porozbijał ale dziękowałam wtedy Bogu, że on wyszedł cało z tego.
Co się stało, że auto od razu na kasacje?
 
reklama
Do góry