reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki styczniowe 2013

Witam wieczorową porą znajome staraczki jak i te nowe dla mnie :-) my mamy 3 czworonożne dzieciątka w domu więc jest wesoło.

szyszunia @ to jest małpa miesiączka :) ja dostałam prikaz łykania kwasu foliowego więc Tobie też radzę. Pomaga w starankach.
 
reklama
Pieknaszyszunia witaj :)Z pewnością się tutaj odnajdziesz. Warto poczytać o tych rzeczach, które wspomniałaś. Nie obawiaj się pytać, bo zawsze znajdzie się ktoś życzliwy, kto udzieli odpowiedzi na nawet najbanalniejsze pytania :) A @ to po prostu miesiączka :)
 
Ja właśnie robię wszystko, żeby nie rzucić się na jedzenie! Tak już mam w II połowie cyklu, że zjadłabym wszystko i w dodatku wymieszane.. Mam taką ochotę na coś pysznego, że trudno mi to przezwyciężyć :p Ale dzielnie trzymam się z daleka od lodówki :)
 
Ja właśnie robię wszystko, żeby nie rzucić się na jedzenie! Tak już mam w II połowie cyklu, że zjadłabym wszystko i w dodatku wymieszane.. Mam taką ochotę na coś pysznego, że trudno mi to przezwyciężyć :p Ale dzielnie trzymam się z daleka od lodówki :)
haha witaj w klubie :-) wlasnie zajadam z mezem Pavlova z karmelem....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Witam nowe staraczki :tak::tak:
 
Ja właśnie robię wszystko, żeby nie rzucić się na jedzenie! Tak już mam w II połowie cyklu, że zjadłabym wszystko i w dodatku wymieszane.. Mam taką ochotę na coś pysznego, że trudno mi to przezwyciężyć :p Ale dzielnie trzymam się z daleka od lodówki :)

ja mam to samo - tylko ze moje cykle sa długiie - zdiagnozowane pco - no i tak 40, 50 60, a nawet 80 kilka dni! a smaki i mega apetyt zaczyna sie już na tydzień przed książkowa @ czyli około 21 dc!! wiec masakra! i potem mi w boczkach zostaje, bo nie umiem tak dluugo walczyć!!

szyszunia - a twoje cykle czemu takie długie?
 
reklama
Do góry