reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nie zalaczylo mi zdjęć w poprzednim poście
358962e61f07cf356deeb353ac7ad666.jpg
8e55d3b51e33446dcff6bbb40e2d584d.jpg


Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak dla mnie o wiele lepiej widać!dobrze jest ! Mówię Ci [emoji8] a Ty dziś ile dni po owu ?


Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
reklama
Siwa mysle ze to jest to [emoji4] [emoji119][emoji109][emoji110]

Możesz pokrótce przypomnieć mi Twoja historie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Siwa mysle ze to jest to [emoji4] [emoji119][emoji109][emoji110]

Możesz pokrótce przypomnieć mi Twoja historie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam cały czas nadzieję. A moja historia... mamy już synka z 2010 roku. Pierwsza ciąża to klasyczna wpadka [emoji6] ale zdrowa i bez komplikacji, zakonczona cc. Starania od grudnia 2015. W marcu 2016 pierwsze poronienie w 6 tc, w styczniu 2017 ciąża biochemiczna, w maju 2017 drugie poronienie w 7 tc. W styczniu tego roku badania u hematologa. Stwierdzony zespół antyfosfolipidowy. Przy staraniach acard, w razie ciąży heparyna. Ten cykl był to pierwszy cykl stymulowany i z monitoringiem. W końcu trafiłam na lekarza który się przejął moją sytuacją i coś robi.


Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Ja już na lotnisku czekam na samolot. Okres odpuszcza już tylko plamienie [emoji846]z tego wszystkiego zapomnieliśmy o zastrzyku dziś ale jutro zrobię bo mama zabrała samochodem gonal wiec chyba nie będzie problemu. Pogoda paskudna śnieg sypie i zimno. A jeszcze w zeszłym tyg 16 stopni było. Byle do wiosny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Ja już na lotnisku czekam na samolot. Okres odpuszcza już tylko plamienie [emoji846]z tego wszystkiego zapomnieliśmy o zastrzyku dziś ale jutro zrobię bo mama zabrała samochodem gonal wiec chyba nie będzie problemu. Pogoda paskudna śnieg sypie i zimno. A jeszcze w zeszłym tyg 16 stopni było. Byle do wiosny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To bezpiecznego lotu [emoji574], dobrze, że@ korzysta. W Polsce zimna straszna, wieje i pizga więc się ubierz ciepło.
 
Hej dziewczyny! Ja już na lotnisku czekam na samolot. Okres odpuszcza już tylko plamienie [emoji846]z tego wszystkiego zapomnieliśmy o zastrzyku dziś ale jutro zrobię bo mama zabrała samochodem gonal wiec chyba nie będzie problemu. Pogoda paskudna śnieg sypie i zimno. A jeszcze w zeszłym tyg 16 stopni było. Byle do wiosny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Arte spokojnej podrozy
Odpocznij [emoji106]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Siwa, jaki bierzesz kwas foliowy? U mnie tez jest podejrzenie tego zespoły anty..
W poniedziałek ide po skierowanie na badania. Dzisiaj oblecialam wszystkie apteki w poszukiwaniu tego kwasu „przetworzonego” i nigdzie nie maja większej dawki niż 0,4mg. W jednej z aptek usłyszałam ze większa dawka tylko na receptę, ale takowej na wizycie nie dostałam.
U mnie tez poleciały dwie ciąże cykl po cyklu jedna w 5 tyg druga na początku 8


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry