reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dzięki dziewczyny :-)

Nasze dzieciaki miały zostawiać , a tak kolorowo nie jest bo ćwiczenia trzeba brać do domu , bo tam zadanie, a w książce czytanka która trzeba przeczytać wiec link się przyda




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nessi a Twój synuś to pisze i czyta? Ja się najbardziej boję różnic, że jedno płynnie czyta a drugie literuje. No i pisanie... pisać umiemy, nawet ładnie, ale mój nie mówi R i jak pisze to zamiast R wstawia L, nie zawsze, ale często :/
 
Bum nic sie nie stanie. Ja na weselu bylam i wzielam chyba z4 godziny pozniej niz powinnam. Opoznienie moze byc, wazne zeby wszystkich na raz nie wziasc.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak sa np 3 dominujace pecherzyki to sa trzy szanse tak jakby czy tak czy siak ino jeden peknie?

wff2krhmvaem9yip.png

NATI 01.09 - wizyta u ginekologa [emoji170][emoji777]
BUM 05.09 - monitoring
DZOL 05.09 - monitoring
EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Nessi a Twój synuś to pisze i czyta? Ja się najbardziej boję różnic, że jedno płynnie czyta a drugie literuje. No i pisanie... pisać umiemy, nawet ładnie, ale mój nie mówi R i jak pisze to zamiast R wstawia L, nie zawsze, ale często :/

Michał ma skrzyżowaną lateralizację (dzięki pani z przedszkola, która go na siłę przestawiała za moimi placami z lewej ręki na prawą),- więc pisanie sprawia mu nie lada problemy. Nie wszystkie litery zna, do tego dochodzi problem z głoskami dźwięcznymi i bezdźwięcznymi. Zamiast ''kwiaty'' napisze ''kfiaty''. Zobacz czy Twój srel to odróżnia, jak nie- to daj mi znać ..podpowiem Ci jak mu ułatwić rozróżnianie.
Co do wieku to u Nas jest podział na te dwie grupy właśnie ze wzgl. na różnice. 7 latki w jednej kl. i wszystkie niespełna 7 latki w drugiej klasie. U Michała 11 jest z grudnia :) Nie daliby rady z 7 latkami. Niby niewielka różnica,- ale rozwojowo olbrzymia !
 
A jak sa np 3 dominujace pecherzyki to sa trzy szanse tak jakby czy tak czy siak ino jeden peknie?

wff2krhmvaem9yip.png

NATI 01.09 - wizyta u ginekologa [emoji170][emoji777]
BUM 05.09 - monitoring
DZOL 05.09 - monitoring
EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
Masz szansę na ciążę mnogą :D
 
Nessi dzięki za odp , fajnie tak nie [emoji23]

Kruczyca co tam ? We wtorek wizyta dobrze pamiętam?

wff2krhmvaem9yip.png

BUM 05.09 - monitoring
DZOL 05.09 - monitoring
KRUCZYCA 06.09 - podglądamy bejbika [emoji171]
EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
reklama
Tynka, wypadałoby dla odmiany mieć dziewczynki, bo same chłopaki w tabeli :D
Jak powiedziała mi położna ... ''12 chłopak dzisiaj- jak na wojnę!''
 
Do góry