reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Podajcie mi dane do aktualizacji :
1476821714845.jpg
1476821721701.jpg


wff2krhmvaem9yip.png
 

Załączniki

  • 1476821714845.jpg
    1476821714845.jpg
    58,4 KB · Wyświetleń: 175
  • 1476821721701.jpg
    1476821721701.jpg
    56,3 KB · Wyświetleń: 174
reklama
Hajmal to facele prawda? U mnie one caly cykl wychodza jak Tobie .

Dziewczyny jak boli podbrzusze w ciazy? Bo ja czuje taki " bol" nawet nie mozna tego bolem.nazwac tylko takie ciagniecie , rozciaganie nie wiem.jak to nazwac.Ale to chyba normalne? Nie boli mnie w zadnym wupadku tak bym musiala tabletki brac.Ale jest to nieprzyjemne.

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka tp i ostatnią @ , gdzis mi w postach znikła .
Agnesis następna @.
Mania następna @.
lavazza tp i ostatnią@.

Na priv jak możecie bo mi to się nie straci , dzięki [emoji8]


wff2krhmvaem9yip.png
 
Przeanalizowałam swoje zapisy co do cyklu i widzę, ze owu mogła być w 12dc, bo od 13 dc zaczęłam plamić. I to by nawet pasowało, jak owu przyszła 3 dni wcześniej to i okres przyszedł 3 dni wcześniej, tylko to by oznaczało, ze mam cholernie niski progesteron skoro cała fazę lutealna plamilam. A miałam dobre wyniki progesteronu wcześniej :/


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Maziajka tak to normalne uczucie [emoji5]
Ostatnia @ i tp?

agnesis kurcze to nie zaciekawie a ty bralas w tym cyklu dupka czy lutke?
Następna@?


wff2krhmvaem9yip.png
 
Cześć dziewczyny,
Bum to Ty wysoka jesteś ja + 5 cm wyższa od Ciebie [emoji2]
Dziewczyny poczytuje was, ale nawet nie mam chwili napisać.
Teraz mnie wzięła choroba zapalenie oskrzeli i mam przejechane bo non stop kaszle, mojego A to wnerwia już... Ale nie pamięta Ci było dwa tygodnie temu jak narzekał że jest chory.
Sorry dziewczyny ze tu się żale, ale po prostu mam juz dość...

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patunia hehe no jak ty wyższa to , ty wysoka jesteś [emoji38] osobiście nie narzekam na to i na moje kg [emoji5]
A to , ze jesteś chora to chyba nie twoja wina ... Kuruj się tam dobrze [emoji8]

wff2krhmvaem9yip.png
 
reklama
Patunia narzekam przed @ bo patrzę się w lustro i wyje , ale po @ przechodzi [emoji38] czas szybko ucieka by się człowiek takimi pierdolami przejmował , a ja mam plan je zrzucić po drugim dziecku , teraz nawet jakbym chciała to motywacji nie mam [emoji5] P się podobam , jak on twierdzi zbędne kg rozchodzą mi się po kościach [emoji23][emoji23]

wff2krhmvaem9yip.png
 
Do góry