reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Kochane przecież nie zostawię Was , będę zaglądać często gęsto , aż sytuacja będzie lepsza :*
carmen , agnesis priv.
 
reklama
Kochane przecież nie zostawię Was , będę zaglądać często gęsto , aż sytuacja będzie lepsza :*
carmen , agnesis priv.
:(

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
:(

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
wieczorkiem jestem , wszyscy śpią więc odpoczywam :*
a zawsze możesz minie złapać na fb :p
 
Ostatnia edycja:
Zamawiam pralkę, zapłacę za wniesienie, nie bede o nic tego gamonia pytać, nawet nie zauważy ze inna pralka stoi, bo to ślepe jak kret. Musiałabym chyba sciany w domu wyburzyć i na łyso sie ogolić, żeby różnice zauważył [emoji53]
Ciekawe czy w media markt wnoszą za dopłata. Muszę sprawdzić.


_________________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
Chyba jak zamawiasz przez neta to czasem jest ta usługa za 1 zł a jak z wypoziomowaniem to 31 zł :) z jakiś niecały rok zmieniałam i tyle płaciłam :D
 
Witajcie

Dużo mam w ostatnich dniach roboty, to troche mniej się udzielam

Zakupiłam wczoraj pakiet na następny cykl tj. Testy owulacyjne w rossmanie i podpaski [emoji23][emoji16]
Czekam na @ i mam nadzieje że mnie nie będzie robić w ciula tylko przyjdzie czym prędzej
W tym cyklu spróbuje jeszcze naturalnie w sensie bez clo, bo troszku licho z kasą a za 3-4 usg po clo troche szarpnie
Jak w tym cyklu też nic z tego to w następnym jux definitywnie clo.

Pozdrawiam Was serdecznie wszystkie razem i każdą z osobna
Zdrówka życzę [emoji16]

Padłaś? POWSTAŃ! Popraw koronę i zasuwaj!
 
Cześć dziewczyny obiecałam w poniedziałek na Facebooku że napiszę co u mnie, ale wolę tu bo tam jakoś dziwne.
Więc u mnie wszystko po staremu, dalej czekamy na cud. Czasami mam dość tego wszystkiego, tego czekania, tego myślenia nad tym. A co więcej u mnie? Planujemy razem w końcu zamieszkać tzn. Mój A na zmienić pracę na Lublin, w niedalekiej przyszłości ślub i budowa domu. I tyle u mnie :-)

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mania moze akurat uda sie bez wspomagaczy.
Ja jak patrzę na fasolki Nessi to myśle, ze chyba sama sobie clo zafunduje, jak uda mi sie załatwić [emoji16][emoji16][emoji16]
Patunia to bardzo dobry pomysł, żebyście mieszkali razem [emoji106][emoji106] zobaczysz wtedy zaskoczy szybciutko [emoji4]


_________________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
 
reklama
Do góry