reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Agnesis wynik w srode.
A koteł rosnie
1493013949-aaaaaa.jpeg
1493013962-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jaki piękny[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej słoneczka:-)

Do terminu zostały mi dwa dni a młody jak siedział tak siedzi:-( dziś miałam taki piękny sen. Śniło mi się że go urodziłam. Ważył 3679 i miał 57 cm. Był śliczny blondynek i tak pięknie cycka ssał, że szok. Żałuję, że się obudziłam. Już nie wiem jak ten poród wywołać:-( w środę wizyta...fizycznie czuję się super ale psychicznie to zaczynam świrować...

Bum czekam na zdjęcie siurka dziś:-) wszystko będzie dobrze.

Dżoł ale śliczny ten kotek i mega urósł! Trzymam kciuki za wyniki i żebyście zdążyli na owu:-)

Anula twoje przeczucia cie jeszcze nie zawiodły chyba, więc tylko czekam na piękne wieści.

Agnesis rany! Ja tu szukam foty dwóch kresek a ty piszesz, że zapomniałaś siknąć:-(

Dorcia a mąż miał gorączkę? Niestety gorączka to pogrom dla plemników:-( sam antybiotyk nie powinien bardzo zaszkodzić.

Rene czytałam artykuł o kp. Super! Kurde ja to się nie wypowiadam na te tematy, bo mam takie odczucia jakby dziewczyny myślały że one krzywdę swoim dzieciom robią bo karmią piersią i dlatego rezygnują:-/ nie ogarniam tego. Wiadomo, że nie będzie łatwo ale nie ma nic lepszego jak mleko matki...ja zrobię wszystko, żeby mi się udało.

Nati jak tam Adaś? Opowiadaj:-)

Kruczyca pisz tu częściej! Śliczną masz córeczkę i jaka już duża!

No i nie pamiętam co komu odpisać jeszcze.
 
Tynka jeszcze dwa dni. Moze ruszy akurat w terminie [emoji4]
A ja już tyle razy widziałam jedna kreskę, ze nie spieszy mi sie znow do oglądania jej [emoji12] moze jeszcze jakbym wzięła ta luteinę po owulacji to moze jakieś szanse by były. A tak nie liczę na cud [emoji6]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Hej słoneczka:-)

Do terminu zostały mi dwa dni a młody jak siedział tak siedzi:-( dziś miałam taki piękny sen. Śniło mi się że go urodziłam. Ważył 3679 i miał 57 cm. Był śliczny blondynek i tak pięknie cycka ssał, że szok. Żałuję, że się obudziłam. Już nie wiem jak ten poród wywołać:-( w środę wizyta...fizycznie czuję się super ale psychicznie to zaczynam świrować...

Bum czekam na zdjęcie siurka dziś:-) wszystko będzie dobrze.

Dżoł ale śliczny ten kotek i mega urósł! Trzymam kciuki za wyniki i żebyście zdążyli na owu:-)

Anula twoje przeczucia cie jeszcze nie zawiodły chyba, więc tylko czekam na piękne wieści.

Agnesis rany! Ja tu szukam foty dwóch kresek a ty piszesz, że zapomniałaś siknąć:-(

Dorcia a mąż miał gorączkę? Niestety gorączka to pogrom dla plemników:-( sam antybiotyk nie powinien bardzo zaszkodzić.

Rene czytałam artykuł o kp. Super! Kurde ja to się nie wypowiadam na te tematy, bo mam takie odczucia jakby dziewczyny myślały że one krzywdę swoim dzieciom robią bo karmią piersią i dlatego rezygnują:-/ nie ogarniam tego. Wiadomo, że nie będzie łatwo ale nie ma nic lepszego jak mleko matki...ja zrobię wszystko, żeby mi się udało.

Nati jak tam Adaś? Opowiadaj:-)

Kruczyca pisz tu częściej! Śliczną masz córeczkę i jaka już duża!

No i nie pamiętam co komu odpisać jeszcze.
Miał ale nie była jakaś kosmiczna...38 stopni i zaraz kazalam mu ja zabijać ... goraczkowal 2-3 dni

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trzymam kciuki za każdą [emoji11] ja i dziewczyny tutaj są przykładem że w końcu na pewno się uda. Każda ma swój czas [emoji11]
Bum nie denerwuj się [emoji11] ja też miałam schizy straszne,zylam od tygodnia do tygodnia, bałam się o każdy ruch małej ale ciągle sobie wmawialam że będzie dobrze ze tym razem nic się nie stanie że byle do 14 tyg do 20 do 24 do 30...i mimo kilku zawirowań z Małą wszystko dobrze. U Ciebie też tak będzie tylko musisz sobie to wmawiać każdej godziny w każdej chwili gdy najdalej wątpliwości.
Tynka trzymam za Was kciuki. Wiem jak to się dluzy ale powiedz sobie ze w ciągu 2 tyg na bank zobaczysz synia. No nie ma bata już żeby było inaczej :) czekałas tak długo i się doczekalas :) bardzo się przyjmowałam Tobą i ciągle myslalam żeby i Twoja ciąża się utrzymała. Teraz już z górki a za chwilę kolejny podjazd pod górkę ;) i tak do 18tki ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny [emoji4]

Gardło mi trochę opuściło , wykapalam sie i poszlabym najchętniej dalej spać , ale musze młodą do mojej siostry zanieść , a ja dziś jestem skazana sama jechać na USG bo P nie może się zwolnić , więc napisze po wizycie - trzymajcie kciuki ! [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t6d [emoji272]
 
Kruczyca miło cie widzieć [emoji9] opowiadaj jak tam malutka i jak sobie radzicie [emoji6]

Bum trzymamy zawsze kciuki [emoji39]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Koteł to Tobi [emoji7]
Mam wyniki:
Tsh 0,39
Ft4 15,47
Insulina 6 ( 2-25)
Glukoza 87 (60-99)
Chyba euthyrox musze zmniejszyc. Teraz biore 75.
50 bedzie ok?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Bum trzymamy!
Anula dziękujemy u nas wszystko dobrze. Liwia rośnie bardzo ładnie jutro kończy już 3 mc więc póki co ten najgorszy czas już minął i razem z nim problemy z brzuszkiem lulaniem pół nocy i takich tam ;) teraz czekamy na zabkowanie [emoji23] już ładnie śpi w nocy, rytm dnia też ustalony, rozumiemy się i wiemy co kto potrzebuje i zaczyna się takie normalne życie z małym dzieckiem:) początki mieliśmy stresujące i ja jakoś do tej pory nie mogę dojść do siebie ale na szczęście takie małe dzieci szybciutko zapominają więc tyle dobrego :) Liwcia już zrobiła się taki człowiek, uśmiecha się gada krzyczy, wie kto mama a kto wróg ;) ogólnie jest fajnie :) a jak u Ciebie? :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry