reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
No chciałabym przestać tak myśleć o tym porodzie...staram się bardzo bo w sumie nie mogę narzekać na tą końcówkę. Żeby nie ta moja okropna psychika, która mi takie głupoty podsuwa, to pewnie spokojnie bym sobie czekała.
Anula tak myslę sobie, że pewnie młody zechce wyjść jak ojciec pojedzie do pracy ha ha ha. Np. jutro:-)

Agnesis już nawet nie próbuje tych moich biednych cycków dotykać...
 
Nic mój stary nie łyka :( on w ogóle ostatnio mnie wkurwia :D a czym? A tym ze jest gruby i ma się ogarnąć :) co mam mu kupić na poprawę plemników? Już mu red bulle kupiłam na sexy żeby se pił [emoji14]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorcia no mój to łykał kilka miesięcy dużo suplementów a po wizycie u androloga tylko profertil ( prawie 500 zł na 3 miesiące kuracj:-/) ale wyniki się super poprawiły no i się udało dzięki temu.
 
Ja juz tyle kasy wydalam na ta promocje, ponad 150 zl. A mojemu powiedzialam ze kupilam tylko pare rzeczy- mysli ze 2-3 rzeczy[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Niech dalej tak mysli[emoji23][emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rene możesz przez aplikację zamówić a odebrać sobie przy okazji. Ja tak robię mimo że do rossmanna mam 5 min ale tak jest o wiele szybciej i nie kupuje głupot po drodze do kasy ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba tak zrobię choć szczoteczke do tuszu do rzęs zawsze lubię sprawdzić Ale może będzie dobrze pokazana i w necie

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry