reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Bum super [emoji4] widzisz nie denerwuj się bo to najbardziej szkodzi [emoji11] wyluzuj i ciesz się ciąża [emoji4]
Tynka jesteś chwilę przed porodem więc nie będę Ci opowiadać bo u mnie nie było kolorowo i nie było mi dane cieszyć się cudem narodzin ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W naturze jest teraz w promocji za 10.99 super odzywka do wlosow litrowa, bardzo dobra i wydajna[emoji106][emoji5] a jak pachnie[emoji7]
1493045722-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nuria, Rene ja się jutro po raz drugi wybieram do Rossmana, bo mój mąż będzie w pracy:-) miałam ten tusz i faktycznie jest super! Polecam:-)

Nati najgorsze to czekanie, sama o tym wiesz:-) kurde tyle miesięcy już czekam i jakoś dałam radę a jak pomyślę, że może jeszcze dwa tygodnie przede mną to twierdzę, że nie wytrzymam...

Nessi super kryje ten podkład! W szoku jestem i nie robi maski na twarzy z tego co widzę! Ja mam dwa pryszcze, które nie chcą mi zniknąć:-/ a poza tym nie narzekam na cerę. Wózek śliczny:-) bardzo mi się podoba:-)

Nuria ja prawie wszystko w tajemnicy przed moim kupuje he he he. Czego oczy nie widzą... a on i tak się nie dopatrzy i tak:-)

Bum czekam na relacje.

Kruczyca a zdasz relacje z porodu?:-)

Rene trzy różne kosmetyki ale np. dwa podkłady i puder też może być bo ja tak kupiłam.
A wy te fluidy to też z Rossmann ?? Bo chyba coś przeoczylam na forum :/

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rene no ja brałam oba w Rossmanie. Jednego Affinitona, którego dziewczyny polecały i rimmela jeszcze jakiegoś wzięłam na wypróbowanie. Chciałam zamówić przez aplikację ale się bałam, że źle kolor dobiore i dlatego wolałam dotknąć i zobaczyć na żywo jaki jest. Jak masz jakiś sprawdzony to weź przez aplikację:-)

Nuria dobrze wiedzieć:-) nawet mam kartę natura!

Kruczyca w takim razie dobrze, że wszystko się tak skończyło i malutka jest cała i zdrowa. Niestety czasami nie mamy wpływu na pewne sytuacje...

Dorcia ale okropna baba. Szok...chyba sama jest starą panną i dlatego tak się zachowuje. Mam nadzieję że znajdziecie jakieś wyjście z tej sytuacji.
 
reklama
Bumek gratuluję [emoji323] muwiłam że będzie dobrze [emoji6]

Ech też bym kupiła podkład ale się boję że kupię drogi, źle odbiorę i Itak będzie leżał. To chyba nie dla mnie :/

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry