reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Bum mojego do pracy wyprawialam[emoji5][emoji23]
Rene najlepiej w sklepie stacjonarnym kupuj, jakies butiki, galerie, ja osobiscie musze wszystko przymierzyc przed zakupem, a kurtke to juz w ogole[emoji5]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Znalazłam fajny sklep w necie i super opinie o tych kurtkach i zastanawiam się bo to koszt 190 zł , Ale zawsze można odesłać jak coś

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki milego weekendu majowego[emoji4]my od wczoraj na wsi u tesciow a w poniedzialek Grecja jupiiii[emoji16]

@Tynka trzymam kciuki[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Niestety u mnie lipa...Ujście wewnętrzne cały czas mega zamknięte, lekarz musiałby je rozrywać na siłę co mogłaby się skończyć dużym krwawieniem. Jutro mam być znowu zbadana ale nie mam nadziei bo nawet bezbolesnych skurczy nie mam, więc ta szyjka nie ma się jak zmienić . Moje dziecko nie chce się ze mną zobaczyć... jestem beznadziejna.
 
Niestety u mnie lipa...Ujście wewnętrzne cały czas mega zamknięte, lekarz musiałby je rozrywać na siłę co mogłaby się skończyć dużym krwawieniem. Jutro mam być znowu zbadana ale nie mam nadziei bo nawet bezbolesnych skurczy nie mam, więc ta szyjka nie ma się jak zmienić . Moje dziecko nie chce się ze mną zobaczyć... jestem beznadziejna.
Na zmiękczenia szyjki to niech ci żel naloza ... Foley właśnie jest do doopy , ja tez go mialam i krwawilam bardzo a pzy tym łożysko mi sie przetarlo...
Lub niech cc robią kuzwa , przecież juz po terminie jesteś.


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t4d [emoji272]
 
W ogole wczoraj sie usmialam, moje dziecko 2 lata temu i wczoraj [emoji23]
1493461239-aaaaaa.jpeg
1493461245-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t4d [emoji272]
 
Bum nie ma u mnie żelu w szpitalu i ogólnie to cewnik jak jest dobrze założony to daje dobre efekty bo bez skurczy potrafi się 4-5 cm rozwarcia zrobić...Tylko u mnie się go nie da założyć w ogóle i jutro będzie to samo...wolałabym urodzić naturalnie...bardzo boję się cięcia...w sumie 41 tyg. skończone będzie dopiero w środę:-( jestem przybita bardzo. Wolałabym być w domu jakbym miała swoje KTG.
 
Tynka masz jeszcze czas. Z małym nic się nie dzieje,jesteś pod stałą opieką. Odpoczywaj i zbieraj siły na poród i chwile po nim. Dobrze wiesz ze stres nie pomaga.
Bum Lenka cudna [emoji23]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rene to kupuj przez internet, w razie czego zwrocisz[emoji5]
Funia Ty do Grecji lecisz?[emoji7]
Bum slodziak maly[emoji8]
Tynka nie gadaj glupot! Przecież do nie Twoja wina ze akcja nie chce ruszyć. Spokojnie, jestes pod opieka lekarzy. Terminem sie az tak nie martw, bo kobiety i 2 tygodnie po terminie rodza, piekne zdrowe dzieciaczki.
Odpoczywaj Kochana, Ty musisz teraz zbierac siły na porod.
Glowa do gory, zobaczysz synka juz niedlugo[emoji7][emoji8]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry