reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Tynka gluptasie, a gdzie tam Twoja wina jakas ma być? Ile kobiet, tyle sytuacji, sama wiesz. A o cc myśleliście?


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Ja mam pewną CC ze względu na wadę wzroku jaka miałam. Zbyt duże obciążenie i mogłabym stracić wzrok. Teraz jak jestem zmęczona musze koniecznie założyć okulary bo mam niewyraźny obraz a co dopiero przy SN. Także ja nie mam wyboru za bardzo ale również mi to pasuje :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Agnesis rozmawiałam z lekarzem i obiecał mi, że w czwartek do 15 będę już po porodzie. Jeśli po oxy nie pójdzie to zrobią mi cięcie. Tak bardzo bym chciała żeby udało się naturalnie ale nie będę zdrowiem małego ryzykować.
Kurde najgorsze jest to, że ciągle przychodzą dziewczyny i to po 3 tygodnie przed terminem i rodzą a ja siedzę tu i siedzę już tyle po terminie. W czwartek będzie 8 dni po...
 
Przez te 6 dni pobytu tutaj, na ktg nie zapisał mi się ani jeden skurcz...już nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. No szok...moja macica zapomniała, że młodego to trzeba urodzić.
 
Tynka główka do góry. Wiem, że Ci ciężko, ale to nie kobieta indukuje sobie poród, i nie ma w tym Twojej winy. Teraz nie pozostaje Ci nic innego jak czekać, trochę szkoda, że pojechałaś tak wcześnie do szpitala...może inaczej psychicznie czułabyś się w domu czekając na skurcze .
A tak się napatrzysz, naoglądasz ...nadenerwujesz ...
 
[emoji7]
1493709824-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na szybko do tynki[emoji6]

Ze mną na sali przedporodowej leżała dzień dziewczyna po terminie. Pozamykana po całości. Lekarze nawet myśleli że jej prowadzący źle termin obliczył. Nic nie ruszyło. Zrobili jej CC. Ma śliczną córkę[emoji6]

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry