Betusia
Chcę być mamusią!!!!!
amalfi racja mnoza sie musimy cierpliwie w kolejce wystac 

lilith ja nie chce Cie nakrecac ale jesli kawa Ci nie smakowala i po niej pawik to raczej sie nie zdaza jak nie jestes w ciazy... ale wiem ze to sie robi metoda zaprzeczenia
))))))
mimo wszystko testuj w niedziele cvhoc ja bym nie wytrzymala ja dzis tez walnelam z rana i biel po oczach ( oczywiscie doszukalam sie czegos w lazience ale jak wylazlam do kuchni i sprawdzilam pod oknem to az mnie porazilo
)
a moje pobolewania to zawszze taki emam przed malpiszonem wiec sie nie nakrecam... mam nadzieje ze zdaze dzis myknavc na basen a i ze na nim rzezi nie zrobie
))))

lilith ja nie chce Cie nakrecac ale jesli kawa Ci nie smakowala i po niej pawik to raczej sie nie zdaza jak nie jestes w ciazy... ale wiem ze to sie robi metoda zaprzeczenia
mimo wszystko testuj w niedziele cvhoc ja bym nie wytrzymala ja dzis tez walnelam z rana i biel po oczach ( oczywiscie doszukalam sie czegos w lazience ale jak wylazlam do kuchni i sprawdzilam pod oknem to az mnie porazilo
a moje pobolewania to zawszze taki emam przed malpiszonem wiec sie nie nakrecam... mam nadzieje ze zdaze dzis myknavc na basen a i ze na nim rzezi nie zrobie
Ostatnia edycja: