LILITH
Moderatorka
Haha no ładnie Mama już kombinację jakieś? ;>
No to ja wyszłam jak słońce świeciło i lać przestało w końcu.. doszłam do sklepu nr1 i lunęło. U nas niestety nie ma aż tak ciepłego deszczyku.. bo jak słońce zajdzie to jest zimno.. teraz za to zaś skwar.
A czemu Mama u Ciebie ogrodów nie można podlewać?
@ mi się już skończyła, fajno
Jeszcze po powrocie ze sklepu odkryłam że mi spodnie na tyłku pękły haha
to jeszcze nic, bo niedawno moje ukochane jeansy przetarły się na pośladkach i nawet nie zauważyłam kiedy pękły z obu stron i wszystko odsłoniły 
Sałatkę już zrobiłam na obiad kluski/pierogi z cebulką i boczusiem i do tego barszczyk. A później ciacho robie. Mój to zjadą na dzień blache tego Kahakowego ciasta
No to ja wyszłam jak słońce świeciło i lać przestało w końcu.. doszłam do sklepu nr1 i lunęło. U nas niestety nie ma aż tak ciepłego deszczyku.. bo jak słońce zajdzie to jest zimno.. teraz za to zaś skwar.
A czemu Mama u Ciebie ogrodów nie można podlewać?

@ mi się już skończyła, fajno

Sałatkę już zrobiłam na obiad kluski/pierogi z cebulką i boczusiem i do tego barszczyk. A później ciacho robie. Mój to zjadą na dzień blache tego Kahakowego ciasta

