• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Ale super wieści !! Całuski dla Palemki i fasolki :)

U nas na muffiny forma kosztuje 1 f.. ale taka mała co 9 się robi albo 12.

Ja właśnie siedze z farbą na głowie, ciacho gotowe [ zrobiłam z jabłkami, brzoskwiniami i truskawkami - wielkie wyrosło przez to ], sałatka też już się przegryzła, barszczyk gotowy, boczuś z cebulką też tylko czekają pierogi i kluski ślaśkie na wrzutkę do wody.
Niedługo mój będzie więc w końcu zjeść będzie można :D
 
Doczytałam :)

No widoki to może mieli a ja mam do kupienia dwie pary gaci czego nienawidzę.. z reguły chodzę wtedy na dziecięcy i się ludzie głupio gapią :(
No i wiecie jak to jest, jak się popsuję ulubiony ciuch..

Mmm muffinki wyglądają niezwykle smakowicie!!

Lecę pod zmywak ;p
 
Cześć. Dopiero nadrobiłam. W pracy nie mam jak nawet zaglądnąć do Was. :-(

Bree, nie wstawiam tu zdjęć kartek, bo pomyślicie, że się chwalę :-p zajrzyj na "Utalentowane staraczki...." -tam są wszystkie.
mama, no to kiepsko z tym alarmem :baffled: a kiedy będziesz mieć ten rezonans? wiesz już?

No coś Ty, piękne są. Wstawiaj.

Super, że u Palemki już widać serducho. :-)

U mnie coś dziwnego.
Śluzu płodnego ani krztyny. ZERO. Tylko taki jak przed miesiączką - biały, mleczny.
A tempka dzisiaj 37 rano - może być zakłócona wczorajszym winkiem.
Coś mi się wydaje, że będzie cykl bez owu. :wściekła/y:
Jestem mega zmęczona tą pogodą. U nas też dziś lało
 
Cześć. Dopiero nadrobiłam. W pracy nie mam jak nawet zaglądnąć do Was. :-(



No coś Ty, piękne są. Wstawiaj.

Super, że u Palemki już widać serducho. :-)

U mnie coś dziwnego.
Śluzu płodnego ani krztyny. ZERO. Tylko taki jak przed miesiączką - biały, mleczny.
A tempka dzisiaj 37 rano - może być zakłócona wczorajszym winkiem.
Coś mi się wydaje, że będzie cykl bez owu. :wściekła/y:
Jestem mega zmęczona tą pogodą. U nas też dziś lało

a który to dc?
 
Bree, spokojnie, może owu parę dni później będzie niż zwykle. Co to za pesymizm? Dlaczego by miało nie być owu?
No dobra wstawię ze 2 karteczki:
PmqcVkyRrBjMsqaCBB.jpg Zobacz załącznik 361559

U mnie dopiero 7 dc, a juz ze 4 dni mnie jajnik prawy kłuje. Ale śluzu zero na razie.
Bree, jak w pracy nowej?
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry