Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Bree, nie wstawiam tu zdjęć kartek, bo pomyślicie, że się chwalęzajrzyj na "Utalentowane staraczki...." -tam są wszystkie.
mama, no to kiepsko z tym alarmema kiedy będziesz mieć ten rezonans? wiesz już?

Cześć. Dopiero nadrobiłam. W pracy nie mam jak nawet zaglądnąć do Was. :-(
No coś Ty, piękne są. Wstawiaj.
Super, że u Palemki już widać serducho. :-)
U mnie coś dziwnego.
Śluzu płodnego ani krztyny. ZERO. Tylko taki jak przed miesiączką - biały, mleczny.
A tempka dzisiaj 37 rano - może być zakłócona wczorajszym winkiem.
Coś mi się wydaje, że będzie cykl bez owu.
Jestem mega zmęczona tą pogodą. U nas też dziś lało
Zobacz załącznik 361559