reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie Kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marzenixx trzymam kciuki Kochana aby to byl objaw wczesnej ciazy:-):-)
Lunia daj znac jak tam po wizycie ,napewno wszystko jest w porzadeczku:tak:
Nenius Ty to Kochana dziewczyna jestes zawsze potrafisz cos madrego napisac ,poradzic ,utulic:tak:
Agniesiak Nenius ma racje ,ale to szybko do gina prosze pojsc,ja wlasnie w taki sposob stracilam 2 lata na starankach bezowocnych,bo nic mnie nie bolalao wszystko bylo w porzadku i @ tez regularne a fasolki nie bylo:baffled:wiec wydawalo mi sie ze nie ma takiej potrzeby,teraz minal rok i troche jak bylam pierwszy raz u gina ,a moze jak bym od razu sie wybrala to bym juz miala mojego szkraba.
Wiec lec jak najszybciej bo jak nie to Neniu bedzie z pasem za Toba biegac:-D

Jezeli chodzi o mnie to ide do mojej gin dzisiaj o 19 z wynikami badan hormonalnych zobaczymy co mi powie.
Nenius Kochana Ty chyba znasz sie na tych wszystkich cyferkach i nazwach hormonow ,bo mam tego cale 3 stronki.Moze bys mnie troche oswiecila:-);-)
Buziam i mielgo popludnia;-)
 
reklama
Boshe.. Wy jesteście wszystkie takie kochane...:blink: naprawdę jak tu zaglądam to jakaś nadzieja we mnie wstępuje:-) dziękuje wam wszytskim za ciepłe słowa, ja za was wszystkie również trzymam kciuki:laugh2: mam nadzieję że już wkrótce któraś pokaże nam te piękne dwie kreseczki:-)
 
Dobra, ja powoli szykuję się i zbieram do lekarza. Stres masakryczny...Dobrze, że mam blisko i na piechotkę mogę sobie przejść:tak:Tylko pogoda do Banii. Jak tylko wrócę napiszę co i jak. Chyba, że będę czekać do 23, wrócę i padnę:-Dżarcik, żarcik:tak:Trzymajcie kciuki kochane:tak:
 
witajcie w poniedziałek szary i ponury..
ale na szczecie mam go za sobą:-)
lunia jak wrócisz to koniecznie napisz jak wizyta!! Na pewno wszystko oki Kochana, nie am co sie stresowac i martwic bo szkodzisz sobie i malej fasolce! Trzeba myslec optymistycznie !!:tak:Będzie dobrze!!
edzka-it daj znać co i jak!! a jakie badanka robiłas? ja zamierzam zrobić badanka hormonalne w nastepnym cyklu i zrobic usg:tak:
Agniesiak pewnie lepiej pojsc do gina, skontrolowaćwszystko zrobic badanka! my staramy sie 5 cykli i gin przepisala mi Clo. Moze pomoze, chyba ze nie bedzie potrzeby;-)
Marzenixx ja tez trzymam kciuki!! Masz rację najwazniejsze jest pozytywne myślenie!!
kinguś zycze powodzenia!! sama sie zastanawiam kiedy te ciemniejsze sutki ..
adiva jak sie czujesz?? Pozdrowionka
nenius Darusienka przeurocza!!:-):-)

a u mnie cisza bola kplecy mnie juz 3 dzień masakrycznie wiec chyba nadchodzi@ po terminie juz 2 dzień..
 
a u mnie cisza bola kplecy mnie juz 3 dzień masakrycznie wiec chyba nadchodzi@ po terminie juz 2 dzień..[/quote]


choć po terminie dopiero dwa dni, a plecki bolą to podejrzewam że to nie na @ tylko na fasolkę !!:-D trzymam kciuki :tak:
 
a u mnie cisza bola kplecy mnie juz 3 dzień masakrycznie wiec chyba nadchodzi@ po terminie juz 2 dzień..[/quote]


a czemu testu sobie nie zrobisz? ponoć najlepiej zrobić w dzień terminu @, a ty masz dwa dni po to może zrób??
 
Marzenixx miałam nie kupować testu ale ... wiecie jak to jest kupiłam!!
ale poczekam bo w styczniu miałam spoznienie o 5 dni więc poczekam jeszcze pare dni i zobacze! co ma byc to będzie;-)
 
Marzenixx miałam nie kupować testu ale ... wiecie jak to jest kupiłam!!
ale poczekam bo w styczniu miałam spoznienie o 5 dni więc poczekam jeszcze pare dni i zobacze! co ma byc to będzie;-)

Dobrze to znam, napisz jak będziesz już coś wiedziała,
trzymam kciuki ;-)
Joannazywanska23 my nie długo testujemy- tez trzymam kciuki.
 
reklama
witajcie w poniedziałek szary i ponury..
ale na szczecie mam go za sobą:-)
lunia jak wrócisz to koniecznie napisz jak wizyta!! Na pewno wszystko oki Kochana, nie am co sie stresowac i martwic bo szkodzisz sobie i malej fasolce! Trzeba myslec optymistycznie !!:tak:Będzie dobrze!!
edzka-it daj znać co i jak!! a jakie badanka robiłas? ja zamierzam zrobić badanka hormonalne w nastepnym cyklu i zrobic usg:tak:
Agniesiak pewnie lepiej pojsc do gina, skontrolowaćwszystko zrobic badanka! my staramy sie 5 cykli i gin przepisala mi Clo. Moze pomoze, chyba ze nie bedzie potrzeby;-)
Marzenixx ja tez trzymam kciuki!! Masz rację najwazniejsze jest pozytywne myślenie!!
kinguś zycze powodzenia!! sama sie zastanawiam kiedy te ciemniejsze sutki ..
adiva jak sie czujesz?? Pozdrowionka
nenius Darusienka przeurocza!!:-):-)

a u mnie cisza bola kplecy mnie juz 3 dzień masakrycznie wiec chyba nadchodzi@ po terminie juz 2 dzień..
Cześć dziewczyny,przeczytałam wszystkie posty i podpisuję się pod wszystkimi.:-)
Witam nowe staraczki,a co do sutków to ciemnieją tak 6-7tydzień szukałam w necie i w końcu znalazłam i na otoczce sutka powstają grudki tzw.Mongomery"ego.I otoczka staje się
większa.Jak znajdę coś ciekawego jeszcze to napisze
KasiaJ28 trzymam kciuki za teściora.Marzenixx kiedy testujesz?
 
Do góry