reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dzień dobry:-)
melduje wszem i wobec że po wczorajszej wizycie u lekarza- dzidzius potwierdzony! :tak: Jestem w 6 tyg, pierwsze USG za miesiac i wtedy dokładnie okaże się który tydzień i dzień ( niestety ostatnia miesiączka 3 maja :-( i trudno wyliczyc na jej podstawie), ale na szczęście wyniki HCG pomogły :-D taki pierwszy pierwszy termin porodu 22 kwiecień:-) a mamusia urodziła się 28 :rofl2: także co dwa byczki w domku to nie jeden :laugh2::-D jesteśmy z mężulkiem przeszczęśliwi, No i oczywiście karta ciąży założona :tak: to tyle odemnie.

Gwiazdeczka- trzymam kciuki za następne staranka! :tak:
kina1409 - kto wie? może to fasolinka się u Ciebie zadomowiła :-)
butterfly27 - ja żyły takie dziwne na piersiach też mam wiec może i Wam się udało! Ja dość szybko zorientowałam się że chyba zafasolkowałam bo w 3 tygodniu, a to wszystko za sprawą naszej intuicji! Życzę byś ujrzała II kreseczki na teściku :tak:
 
reklama
butterfly27 no z tymi Twoimi żylami ..... .................. ja nie chce zapeszać ;-)ale .....................


trzymam kciuki
ps
mi tempka wzrosla na 36,9 i znów nabralam nadziei a to 7dpo do @ jeszcze troche ale w tescik sie uzbroilam juz hehe
 
kingus- trzymam kciukasy aby teraz sie udalo:)
lili19- oczywiscie i za ciebie trzymam kciuki, i ciagle wierze ze wkoncu za ktoryms razem z tym clo sie uda,, cos mi teraz podpowiada ze teraz sie uda:)
maggie24- ogromne gratulacje, przypomnij ile sie straalas??? i prosze o fluidki...

ja jestem po @ , trwala cale 5 dni tyle ile powinna , ciesze sie ze wszytsko zaczyna wracac do normy,,dzialac dzialamy co drugi dzien i wiem ze teraz nie mam dni plodnych ale z samej ochoty...:) optymizmem az zione.. wiec wszytsko jest pieknie,, jestem jeszcze na l-4 do 8 wrzesnia.. a 18 ide na urlopik bo jadziem po roku po slubie na nasza podroz poslubna,,nie moge sie doczekac:happy:
 
maggie24- ogromne gratulacje, przypomnij ile sie straalas??? i prosze o fluidki...

dziękuje bardzo :tak: my staraliśmy się 11 miesięcy :-) a fluidki? z dużą przyjemnością ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ :rofl2:

ja jestem po @ , trwala cale 5 dni tyle ile powinna , ciesze sie ze wszytsko zaczyna wracac do normy,,dzialac dzialamy co drugi dzien i wiem ze teraz nie mam dni plodnych ale z samej ochoty...:) optymizmem az zione.. wiec wszytsko jest pieknie,, jestem jeszcze na l-4 do 8 wrzesnia.. a 18 ide na urlopik bo jadziem po roku po slubie na nasza podroz poslubna,,nie moge sie doczekac:happy:

no to powodzonka i może na podrózy poślubnej coś się wydarzy :tak: :rofl2:
 
Czesc Wam kochanienkie:-D

pierwszy pierwszy termin porodu 22 kwiecień:-) a mamusia urodziła się 28 :rofl2: także co dwa byczki w domku to nie jeden :laugh2::-D jesteśmy z mężulkiem przeszczęśliwi, No i oczywiście karta ciąży założona :tak: to tyle odemnie.
Gratuluje ci serdeczni upragnionej fasoleczki :) I teraz to tylko zyczyc Ci najwspanialszej, najspokojniejszej ciazy:-D:-D:-D:-D

mi tempka wzrosla na 36,9 i znów nabralam nadziei a to 7dpo do @ jeszcze troche ale w tescik sie uzbroilam juz hehe
No to teraz pozostalo trzymac kciukaski za Ciebie ;-)

ja jestem po @ , trwala cale 5 dni tyle ile powinna , ciesze sie ze wszytsko zaczyna wracac do normy,,dzialac dzialamy co drugi dzien i wiem ze teraz nie mam dni plodnych ale z samej ochoty...:) optymizmem az zione.. wiec wszytsko jest pieknie,, jestem jeszcze na l-4 do 8 wrzesnia.. a 18 ide na urlopik bo jadziem po roku po slubie na nasza podroz poslubna,,nie moge sie doczekac:happy:
Ciesze sie ze juz wszystko u ciebie zaczyna sie ukladac :D A gdzie jedziesz w podroz poslubna? Fajnie masz :D

Ja tez donosze mile Panie, ze @ przylazla i mam juz 5dc, wiec zaczynam staranka od nowa ;-)
Mam nadzieje ze tym razem sie uda, pewnie sie powtarzam ale im wiecej pozytywnej energii tym lepiej i moze w koncu

A u mnie dziewczyny test wyszedl negatywny, @ spozniona juz 3 dni oraz temperatura wciaz ponad 37.Chyba powtorze jeszcze raz test trzymajcie kciuki :tak:

Lilu a jak tam u was pogoda w Irlandii? U nas w Londynie szaro buro i ponuro dzis, nawet na deszczyk sie zapowiada, ale w koncu kupilam sobie kaloszki wiec juz nie straszny mi deszcz :-p:-p:-p
 
Ostatnia edycja:
justyna0- lecimy do tunzeji:)
maggie24- a mialas jakis leczenie?? problemy??? czy bralas jakies leki i sie udalo czy wszytsko bylo ok i dzialaliscie ale nic nie wychodzilo..?? sorki ze tak pytam ale ciekawi mnie kazda dziewczyna na tym portalu :-D
 
maggie24- a mialas jakis leczenie?? problemy??? czy bralas jakies leki i sie udalo czy wszytsko bylo ok i dzialaliscie ale nic nie wychodzilo..?? sorki ze tak pytam ale ciekawi mnie kazda dziewczyna na tym portalu :-D

leczenie hmmmm, jeśli terapie hormonalną można nazwać leczeniem to coś mieliśmy, męzulek też się badał- i tu było ok. Ewidentnie problem leżal po mojej stronie. Od samego początku miałam nieregularne cykle i ciężko było cokolwiek zrobić. W marcu lekarka przetestowała na mnie plastry z estradiolem - terapia trwała trzy miesiące i jak widać chyba przyniosła skutki :tak:
 
reklama
Dzień dobry:-)
melduje wszem i wobec że po wczorajszej wizycie u lekarza- dzidzius potwierdzony! :tak: Jestem w 6 tyg
Gratuluje, życzę spokojnej ciąży :-D:-D

mi tempka wzrosla na 36,9 i znów nabralam nadziei a to 7dpo do @ jeszcze troche ale w tescik sie uzbroilam juz hehe
No to trzymam kciuki. Ja dopiero jestem 4 dni po owulacji.

ja jestem po @ , trwala cale 5 dni tyle ile powinna , ciesze sie ze wszytsko zaczyna wracac do normy,,dzialac dzialamy co drugi dzien i wiem ze teraz nie mam dni plodnych ale z samej ochoty...:) optymizmem az zione.. wiec wszytsko jest pieknie,, jestem jeszcze na l-4 do 8 wrzesnia.. a 18 ide na urlopik bo jadziem po roku po slubie na nasza podroz poslubna,,nie moge sie doczekac
Super masz podejście. Życzę Ci aby podróż okazała się owocna ;-);-)

A u mnie dziewczyny test wyszedl negatywny, @ spozniona juz 3 dni oraz temperatura wciaz ponad 37.Chyba powtorze jeszcze raz test trzymajcie kciuki :tak:
Trzymam mocno mocno kciuki. Daj znać jaki wynik :tak:

Trzymam mocno kciuki za testujące ;-);-);-)
 
Do góry