reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

reklama
Ja narazie próbuje się nie stresować bo po trzech miesiąc starań zaczęłam się dolowac i muszę trochę wyluzowac
Spokojnie. Mówi się że zdrowa para może się nawet rok starać o dziecko :)
Mi gin powiedziała że jak do wiosny nie zajdę to mam przyjść, ale jak nie dostanę okresu to na pewno pójdę nie długo no i sprawdzać czy mam owulację oprócz okresu :)
 
Ja pierwsze dwa cykle sprawdzałam testem owulacyjnym a w tym cyklu odpuściłem sobie ale teraz pomyślałam że jak ten cykl się zaczął to też sobie sprawdze
 
Dziewczyny jak robię testy owulacyjne zawsze o 16 ,a jak zrobię dzisiaj później niż zwykle to wyjdzie ok czy nie ? Bo nie wiem czy dam radę na 16 być w domu 🙄😲
 
Dziewczyny jak robię testy owulacyjne zawsze o 16 ,a jak zrobię dzisiaj później niż zwykle to wyjdzie ok czy nie ? Bo nie wiem czy dam radę na 16 być w domu 🙄😲
Ja robiłam też czasami później np jak w pracy byłam i zawsze tą owulacje "wyłapałam" ale w sumie nie wiem jak to jest bo chyba trzeba robic o stałej porze
 
Czesc dziewczyny. Tak jak i wy staram sie o dzidzie od dluzszego czasu (to juz 21 cs). Raz nawet na 8 tygodni sie udalo ale od 6 miesiecy znow nic. Napoczatku staran sie troche stresowalam, ale chyba juz przyzwyczailam do nieudanych staran :p Cykle mam regularne, owulacje wyczuwalne. Lekarz po badaniu powiedzial tylko ze wszystko ok i zeby probowac (ale hormony nigdy nie sprawane - bo cykle regularne wiec powinny byc ok).
Ale w tym cyklu nurtuje mnie jedna sprawa. Codziennie mierze temparature i w tej fazie lutealnej juz 3 razy mialam spadek temperatury o 0,2-0,3 oC. Nigdy tak nie mialam i nie mam pomyslu co to moze byc.
Pozdrawiam was dziewczyny i zycze owocnych staran, bo ilez mozna :D
 
reklama
Czesc dziewczyny. Tak jak i wy staram sie o dzidzie od dluzszego czasu (to juz 21 cs). Raz nawet na 8 tygodni sie udalo ale od 6 miesiecy znow nic. Napoczatku staran sie troche stresowalam, ale chyba juz przyzwyczailam do nieudanych staran :p Cykle mam regularne, owulacje wyczuwalne. Lekarz po badaniu powiedzial tylko ze wszystko ok i zeby probowac (ale hormony nigdy nie sprawane - bo cykle regularne wiec powinny byc ok).
Ale w tym cyklu nurtuje mnie jedna sprawa. Codziennie mierze temparature i w tej fazie lutealnej juz 3 razy mialam spadek temperatury o 0,2-0,3 oC. Nigdy tak nie mialam i nie mam pomyslu co to moze byc.
Pozdrawiam was dziewczyny i zycze owocnych staran, bo ilez mozna :D
Hej 🙂 już widzę ze troszkę czasu się starasz. Ja na twoim miejscu sprawdziłabym hormony i moze droznosc? Nie wiem ja tez mam owulacje wyczuwalna i na monitoringu tez bylo zawsze widać ze ta owulacja jest ale tez w ciaze zajsc nie mogę. Hormony mialam badane i wszystko ok jeszcze czeka mnie badanie droznosci. A czy twoj M się badal?
 
Do góry