reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Cześć dziewczyny :)
I ja się dołączę do dyskusji. Starania zaplanowane na połowę 2020 roku.
Na razie przygotowuję się do ciąży.
Fajnie, że tutaj jest taki wątek :-p
Będę za Was wszystkie trzymać kciuki. Oby 2020 rok był mocno dzidziusiowy :D
Radziłabym nie czekać do połowy roku, tylko zacząć już teraz, bo może się okazać, że będziecie się starać te pół roku albo dłużej.
Ja też do męża mówiłam, że może jeszcze nie teraz, może za kilka miesięcy a tymczasem okazuje się, że nawet nie mam owulacji i nie wiem kiedy wróci po antykoncepcji i czy nie będę miała problemów z zajściem :)
 
reklama
Radziłabym nie czekać do połowy roku, tylko zacząć już teraz, bo może się okazać, że będziecie się starać te pół roku albo dłużej.
Ja też do męża mówiłam, że może jeszcze nie teraz, może za kilka miesięcy a tymczasem okazuje się, że nawet nie mam owulacji i nie wiem kiedy wróci po antykoncepcji i czy nie będę miała problemów z zajściem :)
Masz rację ja teraz też żałuję że czekałam tyle czasu, a teraz jak chcem dziecka to nie wychodzi. Czas leci a dziecka jak nie było tak nie ma a gdbym tego nie odkładała to może już bym je miała albo i nie...
 
Mój mąż chciał zacząć starania od stycznia 2020 ale udało mi się go namówić i starania od maja głównym moim argumentem było, że może nie udać się odrazu i niestety się nie mylilam...
Masz rację ja teraz też żałuję że czekałam tyle czasu, a teraz jak chcem dziecka to nie wychodzi. Czas leci a dziecka jak nie było tak nie ma a gdbym tego nie odkładała to może już bym je miała albo i nie...
 
Nie ma co odkladac staran na pozniej. Ja tez musialam mojego namawiac dlugi czas bo sie bal troche. A ja czulam ze moze byc problem. A teraz co miesiac to chyba on sie bardziej nakreca niz ja.
 
Nie ma co odkladac staran na pozniej. Ja tez musialam mojego namawiac dlugi czas bo sie bal troche. A ja czulam ze moze byc problem. A teraz co miesiac to chyba on sie bardziej nakreca niz ja.
U mnie podobnie. Tylko pytania kiedy płodne [emoji14] z jednej strony mnie to cieszy ale z drugiej jak tak nie wychodzi to się odechciewa...
 
No odechciewa. Mi dzisiaj @ przyszla. Ale najgorzej jak cykle regularne , zadnych zaburzen i przeciwskazan a dzieci jak nie bylo tak nie ma :(
 
U mnie dziś koniec, 5 dc na regulację duphaston dziś czuję ból jajnika rwie mnie aż do nogi i ból pachwiny pierwszy raz coś takiego mam...
No odechciewa. Mi dzisiaj @ przyszla. Ale najgorzej jak cykle regularne , zadnych zaburzen i przeciwskazan a dzieci jak nie bylo tak nie ma :(
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny które są pozytywne ? Te na dole są z dzisiaj. Owulacyjne to są :p
 

Załączniki

  • IMG_20191126_161039478.jpg
    IMG_20191126_161039478.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 64
reklama
Do góry