reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Nie sądzę ,pamiętaj że plemniki w dobrych warunkach ,potrafią nawet 3 dni przetrwać , dziś się poprzytulajcie :) a tak z innej beczki jestem w szoku jak słyszę o plamieniu owulacyjnym , jak żyję 32 nigdy nie miałam ;)
Ja z racji tego że mam wiecznie jakieś plamienia, a to po okresie a to przed okresem a to w środku cyklu .... To mnie też pojęcie plamien owulacyjnych zadziwia..... Nie wiem czy miałam kiedykolwiek czy nie i to też mnie dziwi.... Oby to było to....
 
Hej dziewczyny. We wtorek beta 75, w czwartek 153. Więc przyrost jest. Jednak zaczęłam się martwić. Dziś bolą mnie mniej piersi. A bolały mocno. Boję się :( lekarz dopiero w środę :( biorę duphaston. Myślicie że będzie dobrze? Strach ciągle przysłanie mi radość, ciągle nie mogę w to uwierzyć
 
Pogodne nie martw się na zapas. Hormony w twoim organizmie buzują i potrzeba czasu nim się przyzwyczai do nowej sytuacji także spokojnie i myśl tylko pozytywnie :)
 
Czy to normalne że nie mam żadnych objawów czy to za wcześnie po prostu? Staram się ale ciężko :(
Mnie piersi bolały ledwo , a koło 12 /14 tyg przestały w ogóle boleć , objawów nie miałam żadnych do chyba 7 tyg ,a potem tylko mdłości bez wymiotów ,nie martw się na zapas ,do środy szybko zleci
 
reklama
Moim zdaniem na objawy ksiazkowe za wczesnie ,pozatym każda z nas jest inna i możesz nie mieć ich wcale:-)
Podpinam się - ja poza lekkim ciagnieciem w piersiach, które też po jakimś czasie ustało, nie miałam objawów. Ciąża zdrowa od początku do końca. Nie ma co się martwić na zapas;)
 
Do góry