reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny po 48 h beta 60.87 !!
Jest ! Gratulacje kochana !♡
A ja termin @ mam 04.09 Ale przy moich cyklach 30 dniowych wtedy powinna być, natomiast w tym cyklu miałam owu 15dc więc zatestuje w niedzielę 01.09 .
Ja mam termin na 05.09 ale zatestuje dopiero jak spóźni się kilka dni. Po ostatnio mam dziwne cykle 30, 31, 32 dniowe
Hej dziewczęta
Dziś mnie opuścił mój aniołek [*]
Strasznie źle się czuje wszystko mnie boli jestem strasznie słaba i najchętniej bym zniknęła.
Widzę że coraz więcej 2 kresek jest trzymam kciuki za wszystkie oby wszystkim się udało :)
Trzymaj się kochana jesteśmy z Tobą
 
Kasiu rozumiem Cię i współczuję. Ja byłam dziś na wizycie po poronieniu. Organizm sam się oczyścil i nie muszę czekać ze staraniami. Ale ten cykl zrobię sobie przerwę. Żeby psychicznie dojść całkowicie do siebie. Lekarz tłumaczył mi, że czasem naprawdę nie mamy na to wpływu, że tak czasami się dzieje, organizm po prostu odrzuca niektóre zarodki. Trzeba się z tym pogodzić i iść dalej. Teraz lepiej mi, ta wizyta zamknęła pewien rozdział w moim życiu i muszę iść dalej, silniejsza o to przykre doświadczenie:(
 
Dziewczyny, spotkałyście się ze śluzem jakby płodnym przed okresem? Zazwyczaj mam biały i gęsty, a tym razem przezeoczysty i ciągnący się ...
 
reklama
Do góry