reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

#starania #ciaza #cykl

iza_rz_97

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Styczeń 2021
Postów
919
Dziewczyny z mężem staramy się o dziecko i totalnie nie wychodzi. Ale nie w tym rzecz. W ostatnim cyklu miałam ciążę biochemiczna. Obecnie jestem w 19 dc. 14 dc byłam u ginekologa , Pani doktor powiedziała mi że będzie to cykl bezowulacyjny ,bo nie mam pęcherzyk a dominującego . Testy owu wychodziły mi dość ciemne ale jednak nie jak linia kontrolna. Temperature mam 36.4 , tylko przez 3 dni miałam 36.5. W 16 dc (piatek ) dostałam brązowego i ciemno brązowego plamienia , utrzymuje się ono do dziś. Testy owu dalej są dość ciemne... Powiedzcie mi czy miała któraś z Was tak?
 
reklama
Jeszcze dodam,że cały czas bolą mnie jajniki. Doktor sprawdzała i samoistnie się oczyściło wszystko dobrze
Dziewczyny z mężem staramy się o dziecko i totalnie nie wychodzi. Ale nie w tym rzecz. W ostatnim cyklu miałam ciążę biochemiczna. Obecnie jestem w 19 dc. 14 dc byłam u ginekologa , Pani doktor powiedziała mi że będzie to cykl bezowulacyjny ,bo nie mam pęcherzyk a dominującego . Testy owu wychodziły mi dość ciemne ale jednak nie jak linia kontrolna. Temperature mam 36.4 , tylko przez 3 dni miałam 36.5. W 16 dc (piatek ) dostałam brązowego i ciemno brązowego plamienia , utrzymuje się ono do dziś. Testy owu dalej są dość ciemne... Powiedzcie mi czy miała któraś z Was tak?
 
Dziewczyny z mężem staramy się o dziecko i totalnie nie wychodzi. Ale nie w tym rzecz. W ostatnim cyklu miałam ciążę biochemiczna. Obecnie jestem w 19 dc. 14 dc byłam u ginekologa , Pani doktor powiedziała mi że będzie to cykl bezowulacyjny ,bo nie mam pęcherzyk a dominującego . Testy owu wychodziły mi dość ciemne ale jednak nie jak linia kontrolna. Temperature mam 36.4 , tylko przez 3 dni miałam 36.5. W 16 dc (piatek ) dostałam brązowego i ciemno brązowego plamienia , utrzymuje się ono do dziś. Testy owu dalej są dość ciemne... Powiedzcie mi czy miała któraś z Was tak?

Masz na myśli cykle bezowulacyjne?
Tak, ja miałam. I pewnie nadal mam.
Wiekszosc kobiet takie ma ale jak tego nie monitorują to tego nie wiedza. Bezowulacyjne cykle nie są czymś rzadkim.
 
Bardziej mam na myśli te plamienia? Nie wiem czy. Są spowodowane, już 3 dzień. I zastanawiam się czy ktoś tak mial
Masz na myśli cykle bezowulacyjne?
Tak, ja miałam. I pewnie nadal mam.
Wiekszosc kobiet takie ma ale jak tego nie monitorują to tego nie wiedza. Bezowulacyjne cykle nie są czymś rzadkim.
 
reklama
Do góry