reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o ciążę

Dołączył(a)
3 Styczeń 2019
Postów
5
Hejka ostatni raz miesiączkę miałam 8-9-10 grudnia. cykl co 30 -31 dni . Według kalendarzyka Okres wypada mi na 8-9 styczeń 2019
Sex bez zabezpieczenia 11 grudzień , 14 grudzień , 16 grudzień , 21 grudzień, 23 grudzień , 25 grudzień i 1 styczeń . Czy są szanse jakieś że będę w ciąży staramy się już pół roku i jak do tej pory nic :( dodam że już mamy z partnerem jedno dziecko
 
reklama
Hejka ostatni raz miesiączkę miałam 8-9-10 grudnia. cykl co 30 -31 dni . Według kalendarzyka Okres wypada mi na 8-9 styczeń 2019
Sex bez zabezpieczenia 11 grudzień , 14 grudzień , 16 grudzień , 21 grudzień, 23 grudzień , 25 grudzień i 1 styczeń . Czy są szanse jakieś że będę w ciąży staramy się już pół roku i jak do tej pory nic :( dodam że już mamy z partnerem jedno dziecko
Szansa zawsze moze byc uda się
 
Szanse jak najbardziej są :) pamiętaj tylko ze z medycznego punktu widzenia „staranie sie” to współżycie min. 3x w tygodniu przez cały cykl.
My próbowaliśmy nieregularnie kilka miesięcy, aż w końcu jeden cykl codziennie lub ewentualnie co drugi dzień i od razu w tym cyklu zaskoczyło :)
Także gdyby (odpukać) tym razem nie poszło, to myśle ze warto będzie zintensyfikowac działania:) powodzenia :)
 
Od jakiegoś czasu tzn około 8-10 dni codziennie boli mnie brzuch na dole tak jakby jajniki kłócić jak bym miała skurcze czy to może. Być jakaś oznaka ciąży czy bardziej owulację ?
 
a poza bólem brzucha masz inne objawy ciąży?
Bolą Cię piersi, jesteś zmęczona, masz zawroty głowy?
Cieżko stwierdzić tak na prawde, najlepiej zrób test, bedziesz pewna :)
 
u każdej objawy są inne.
twoje mogą być oznaką ciąży jak i zbliżającej się miesiączki. albo po prostu nerwów/stresu.
ja nie miałam totalnie żadnych objawów, dopiero po teście się zorientowałam w dniu @.
ale to tak jak w ciąży. jedne wymiotują prawie do końca i ogólnie znoszą ją tragicznie, a inne - w tym ja, znoszą ją prawie bezobjawowo.. nic nie boli, nic nie mdli, nic nie ciągnie, nie puchnie.. humor super i ogólne samopoczucie również ;)
myślę że zamiast się denerwować to zrobiłabym betę ona da wiarygodny wynik już.
 
reklama
Od jakiegoś czasu tzn około 8-10 dni codziennie boli mnie brzuch na dole tak jakby jajniki kłócić jak bym miała skurcze czy to może. Być jakaś oznaka ciąży czy bardziej owulację ?
U mnie te ciążowe bóle objawiały się takim kłuciem przeciągającym się. Właśnie to rozciąganie wiązadeł takie odczucie daje. Czasem pojedyncze ukłucie, czasem przedłużone i w różnych miejscach np. przy samych pachwinach. Wiadomo każda kobitka inaczej ciąże przechodzi. :)
A co do szansy to zawsze jest!
 
Do góry