reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o dziecko

My o pierwsza ciążę staraliśmy się 1,5 roku.Po roku był już niezły stres.Porobilismy badania i wszystko z nami było ok.Wyniki idealne.Staraliśmy się bardzo, każdy cykl był nasz i nic nie wychodziło tyle czasu.Aż w końcu zaskoczyło.W druga ciążę zaszlam w 4 cyklu z jednym numerkiem.Bylam w szoku ze tak szybko.Ale niestety straciliśmy ciążę.A w trzecia ciążę staraliśmy się znów 1,5 roku.Ciężkie to były starania.Chcieliśmy jak najszybciej odzyskać to co straciliśmy.W dodatku koleżanka wpadła i zal był ze jej się udało a nie starała a my już tyle przeszliśmy i dalej nic.We wszystkie ciążę zachodzilam pod wplywem dużego stresu.Może wtedy tak bardzo nie skupiałam się nz staraniach i zaskakiwalo.Dajcie sobie jeszcze czas- przynajmniej do roku staran. Niektórym uda je się szybko a niektórzy muszą się nieźle starać aż zaskoczy.
 
reklama
My staraliśmy się półtorej roku.a po roku jak nic nie wyszło zapisałam nas do kliniki niepłodności żeby znaleźli przyczynę i się udało w końcu.
 
nadzieja umiera ostatnia :-) jeśli się bardzo chce to nie można się poddawać. 6 lat starań i leczenia i nic. nagle poronienie. nawet nie wiedziałam że jestem w ciąży. kolejny rok minął i znowu nic...
 
od którego momentu brałyście witaminy? Mój gin to mi powtarzał żeby już na kilka miesięcy przed zacząć brać, bardzo to podkreślał że im lepsze przygotowanie tym lepie dla maluszka i przyszłej mamy. Regularne bralam mamadha premium, bo ma kompletny skład i wystarczy tylko ten jeden suplement zeby wszytkie witaminy mieć dostarczone
 
od którego momentu brałyście witaminy? Mój gin to mi powtarzał żeby już na kilka miesięcy przed zacząć brać, bardzo to podkreślał że im lepsze przygotowanie tym lepie dla maluszka i przyszłej mamy. Regularne bralam mamadha premium, bo ma kompletny skład i wystarczy tylko ten jeden suplement zeby wszytkie witaminy mieć dostarczone
Mi gin na razie polecił Myofolic z witaminą B8 :)
 
Jak panujesz ciążę to już zacznij brać mama dha premium bo to idealny zestaw witamin, skład może i krótki ale bardzo dobrze, bo zawiera najważniejsze witaminy do prawidłowego rozwoju dzidziusia :)
 
Witam, ja staram się z partnerem drugi rok, niestety nie chce się przebadać, mam już synka z pierwszego związku, i mój partner go bardzo kocha a ja chciałam mieć kolejne maleństwo, moje badania książkowo, szczerze modlitwa też już nie pomaga, co miesiąc wydaje mi się że jestem w ciąży, każde plamienie to implantacyjne, każda żyłka na piersi to ciąża, a tu jednak lipa, "słysze ze chciałby być miło zaskoczonym" a ja płaczę co miesiąc. Brałam wszystko owarin, Wit D, wiesiołka, hidsteroskopia, DALEJ NIC
 
reklama
Do góry