reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carla, to nieźle, ja się wkurzam, że okno mam zasikane ale za wózek to chyba bym gołymi rękami futrzaka udusiła. Co do tego chłopca, to raczej wina rodziców... bo sam się taki nie wychował. każdy normalny rodzic zareagowałby gdyby jego dziecko tak na kogoś mówiło. za 10 lat pewnie będzie nieźle lał starych :no:

co do tematów porodów. ja rodziłam naturalnie, bez żadnego znieczulenia i nie żałuję tego. bolało bardzo, to chyba jasne ale szybko poszło (same parte miałam 10-15 min i po sprawie). gdy mały się urodził to już o żadnym bólu nie myślałam :) dla mnie sam poród to pikuś, gorzej było po... szwy ciągnęły straszliwie. w szpitalu dostawałam zastrzyki przeciwbólowe. znośnie było dopiero 2 tygodnie po porodzie, a całkiem przestało boleć dużo później. a co do cesarki to jeśli byłaby taka konieczność to oczywiście bym się zgodziła ale na życzenie nigdy!!! strasznie boję się tego wkucia w kręgosłup.
Aniołek, mnie od samego początku też strasznie piersi bolały. po tym rozpoznałam, że jestem w ciąży. jestem strasznie czuła na wahania hormonów i już kilka dni po "poczęciu" bolały strasznie piersi. bolały przez I i III trymestr.

a u nas została podjęta wczoraj ważna decyzja. zaczynamy się starać o maluszka w trybie natychmiastowym :) mąż snuje plany o wyjeździe na 3 miesiące do Norwegii więc ja z ultimatum, że mam już wtedy być w ciąży, bo nie będę tyle czekać :-) Tak więc mam dziś 7 dzień cyklu i zaczynamy działać :-D ciekawe czy zaskoczę tak szybko jak z Natanielem :)
 
reklama
Vinga ....działaj... TRZYMAM KCIUKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja jestem już po owulacji,miesiączka powinna być 1 maja-oby nie przyszła !!! Choć będę szczera to jakoś nic nie czuję...żadnych pobolewań,wahań humoru-nic :( Spokojnie czekam do 1 maja i robię teścior :) Co do porodu to miałam przy sn znieczulenie zewnątrzoponowe a przy zabiegu na nerki miałam podpajęczynówkowe-obydwa w kręgosłup i wspominam je naprawdę ok :) Wszystko zależy od kobiety i jej nastawienia :) Zgodę na cesarkę podpisałam na wszelki wypadek-gdyby coś się zaczęło złego dziać -------------Zmykamy na dwór-ładna pogoda tylko że Młody jakby miał atak ADHD-mam dość momentami :(....Wczoraj mnie pyta...czy ty masz worek ??? Ehhhhhhh
 
muszę się pochwalić, dziś mój synuś pierwszy raz sam usiadł :) teraz non stop kładzie się i siada hehe
zamierzam dziś kupić sobie testy owu.. idziemy dziś z Natanielem pochodzić po sklepach, spacerek i zakupy w jednym :)

miłego dnia dziewczynki :)
 
Vinga fajnie że Nati pozwoli Ci zrobić spokojnie zakupy-ja niestety przy Młodym nie mam szansy kupić choćby jabłuszka :no: No , czyli kochana ja obstawiam że to Ty Vinga będziesz kolejna :-D:-D:-D:-D
 
Vinga - no to trzymam kciuki:), teraz z Dorcią "walczycie: o czwarte miejsce, ciekawe która z Was pierwsza zaciaży:) a może obie na raz :) ale by było fajnie :) Powodzenia
 
Vinga - no to trzymam kciuki:), teraz z Dorcią "walczycie: o czwarte miejsce, ciekawe która z Was pierwsza zaciaży:) a może obie na raz :) ale by było fajnie :) Powodzenia

jeszcze ja jestem w tej konkurencji:-).Zdecydowałam się jednak próbować.

Vinga-gratuluję sukcesów synka.

Dorcia -trzyma kciuki,żeby były II

A gdzie zginęła w akcji reszta naszych staraczek?
 
no to trzy działamy :) miejmy nadzieję, że to będą owocne działanka i wszystkie trzy będziemy miały II na testach :)

Fuma, Panie zaciążone pewnie udzielają się już na wątkach "ciążowych", więc coraz mniej nas się robi. a reszta pewnie cieszy się dobrą pogodą :)
 
vinga no ja załamana pogodą (12 stopni, pochmurnie i wiatrzysko jak nie wiem ) ale tak jakos na kompie nie siedzę dużo.
Powodzenia dziewczyny w starankach, już sama się nie mogę moich doczekać
vinga to szybciutko Twój robi postępy, moja niedawno dopiero siadła sama, siedzieć siedziała ale żeby sama usiadła to niedawno, ale ona chyba z tych wolniejszych :)
 
Hej dziewczyny!
Oj sporo mam do nadrobienia..wszystkim,które się teraz starają życzę powodzenia!:)Mam nadzieję,że uda sie Wam szybciutko!
Co tam u Was?widze ze wiosna przyszla i pusto sie zrobiło troszku..:p ja z mezem zaczelismy biegac od wczoraj..a dzis mam takie zakwasy,ze nie pytajcie :D ale tak mnie to pozywtynie nakreca ze nic mi nie przeszkodzi.
Macie juz plany wakacyjne?buziaki
 
reklama
Witam Was kochane dziewczyny :) !!
Ja mam ostatnio tyle rzeczy do załatwiania, że aż cieszę się że już nie pracuję, nie ogarnęłabym wszystkiego.
Załatwiam teraz odszkodowanie z ac za tego rozwalonego busa, razem z bankiem kombinujemy żeby było jak najlepiej i żeby zlicytować go za jak największe pieniądze. W niedzielę "ojciec" przysłał do mnie jakiegoś kolegę z byłej pracy, odzyskałam kluczyki i dokumenty od busa :) I już jeden problem z głowy.
Pogadaliśmy z tym facetem, powiedzieliśmy mu jak naprawdę wygląda sytuacja, a on powiedział co stary gada- że stracił pracę przez mojego męża, bo groził i straszył jego szefa, że busa my mieliśmy spłacać, że oddał nam wszystkie oszczędności, no i najlepsze- chce ściągnąć "Sprawę dla reportera" żeby naglośnić sprawę mieszkania. Ponoć też lata po mieście i po prawnikach, ale każdy go odrzuca- i tak nic nie wskóra z tym mieszkaniem, bo nie było jego, więc moja mama mogła je sprzedać.
Mamy już nerwy, bo mój adwokat kupił to mieszkanie, ale kasy jeszcze nie dał, bo niby ta sprawa może się ciągnąć 10 lat, ale jakoś nie przeszkadza mu to robić remontu! W tym tygodniu A. mojej mamy idzie z nim gadać (to jego byłej żony kuzyn i stąd się znają) i będzie gadał o kasie, bo ja już chcę długi spłacić i mieć spokój. Z tego co mama mówi to da mi sporo, ale po spłaceniu długów moich i siostry (dokładniej to tatusia, ale są na nas) 5800+13000+ok. 20000 zostanie mi tyle co nic. Ważne że będziemy już wolne od tych zobowiązań.
We wtorek mam rozprawę, ten moj adwokat ma taki olewatorski stosunek do tego że mnie wkurzać zaczyna, jak dzwonię to gada z takim fochem, ale kurde jestem jego klientką! W tyłkach się przewraca, mówię Wam.

Nela chodzi do żłobka do końca miesiąca, zawsze to oszczędność spora, ale szkoda mi trochę :( Żłobek to super sprawa, Nelka uwielbia tam chodzić, wiele się tam uczy, ma cudowne opiekunki... Ale przynajmniej będę miała 4 miesiące żeby ją utemperować, bo jej zachowanie czasem jest dalekie od dobrego.

Po porodzie kilka dni zgrzytałam zębami, a o bólu wcale nie zapomniałam... Najgorsze przeżycie mojego życia...

Ten syn kolegi jest z ojcem tylko w niedzielę, czasem częściej, ale ogólnie to mieszka u niańki pijaczki, bo jego mama wozi się po hotelach (czasem z synem) ze swoim facetem w wieku swojego ojca. Dzieciak jest zepsuty przez nich do szpiku kości, nie wie co to normalna rodzina, ale dla mnie to nie jest usprawiedliwienie dla tego, że dziecku nie zwraca się uwagi na zachowanie itp. Patologia. Powiedziałam mężowi że nie Nela nie będzie się z nimi spotykać, bo nie dość że młody to psychol, to jeszcze kolega non stop kur.. rzuca, nawet mówiąc do dzieci.

Samosia my nad morze jedziemy, do Mrzeżyna :) Podziwiam za bieganie, też bym chciała męża namowić. Ile przebiegliście?
Vinga przeglądam wątek dla zaciążonych, ale nie czuję się tam dobrze, wolę Was :) Trzymam kciuki za szybką ciążę :)
Fuma Foch to dzialajcie :)
ianka moja poszła 2 dni przed skończeniem 10 miesięcy, ale z gadaniem to opóźniona na maksa była. Ależ mnie wkurzały komentarze innych na ten temat :/ Nie gadała i tyle. Teraz gada non stop, ale sporo pracy przed nami żeby ta mowa była wyraźniejsza.
Dorcia zazdroszczę znieczulenia, płacilaś??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry