reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Carla tak płaciłam za znieczulenie 300 zł -dziesięć lat temu :) Teraz od znajomych wiem że w wielu szpitalach jest zop za free :) Rodziłam licząc od pierwszego bolesnego skurczu 4,5 godziny...znieczulenie dostałam przy 4 cm rozwarcia :) Ja nie miałam żadnych dolegliwości typu mdłości , zawroty głowy, ból kręgosłupa (wiem że niektóre dziewczyny z kliniki miały takie chece po znieczuleniu) Moja psiapsiółka rodziła we Francji z jakimś gazem i też sobie chwali-ale nie wiem czy u nas też jest jakiś taki gaz uśmierzający ból ???
 
Dzięki dziewczyny, jestem już w domu, co prawda wypisałam się na własne żądanie, bo nie widziałam sensu, żebym tam leżała, o 13 miałam zabieg, ale mimo to chcieli mnie zostawić na obserwacji, powiedziałam, że jak będzie się coś działo to wrócę, jutro mam do odbioru wypis i wziełam L4 do piątku, nie mam zamiaru rezygnować z tego wątku, bo może jeszcze załapię się jako staraczka na lato.
 
Aniołku bardzo mi przykro :( wiem jak się czujesz i będziesz się czuć :( co do kolejnych starań, mi się w dwa miesiące po poronieniu udało zajść w kolejną ciążę więc będzie dobrze
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny!

Chciałam się przywitać, bo planuję starania na wrzesień 2013, więc to wciąż lato.
Przygarniecie mnie? :-)

Aniołku, bardzo mi przykro :-( Mam nadzieję, że szybko pod Twoim sercem zamieszka mała fasolka.
 
reklama
Aniołek - tak bardzo mi przykro..az brak mi słów..:( ale wierzę,że faktycznie załapiesz się jako staraczka na lato! Trzymaj sie kochana!!! ściaskam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry