witam ;-)
a ja spac nie moglam tempka zwrosla a test ciazowy bobo bo acona 2 nie mialam kupie dzisiaj i jutro zrobie acona to taka slaba ta kreska na tym bobo ze az sie wystraszylam co on taki tandetny choc niby 10mlu/ml ale acony jakos lepiej dzialaja ale blada kreska pokazala sie odrazu gdy po tym strmienniu namaczal sie ;-) wiec jestem w sumie dobrej mysli ale potwierdzam testy krwi sa najlepsze ;-) choc mam siniaka ;-) bylam na drugiej becie wynik po 15 ;-)
Wynik pierwszej 20,1 mlu/ml mieszcze sie w 2 rubrykach
3 tydzien jest 5,8mlu do 71,2
4 tydzien jest od 9,5 mlu do 750
trzymajcie kciuki za wynik dzisiejszy strasznie sie boje przez ten ranny test bobo...