Atan
♥ mamusia Amelki ♥
no widzisz trzymalam kciuki pomoglolo ;-) wychodzisz ciesze sie razem z toba ;-) ze zycie do ciebie wrocilo i radosc ;-) w koncu dzisiaj dzien przytulania ;-)
a co tu dzisiaj takie pustki ?? w poznaniu pogoda dziwna swieci slone a czasem nie ale tak chlodno troche ..
przedchwila mnie zdenerwowali bo niewiem czy nie bede tu caly dzien znowu bo jak ona zmienniczka dzwoni i prosi o nip to wiem ze bierze l4 a ja mam popoludnie zaplanowane wryyyyyyyyyyy mialam odebrac wynik i zalatwic reklamacje telefonu i do tego mama ma imieninki dzisiaj ahhhhhh mam nadzieje ze niedlugo zadzwoni ze przyjdzie do pracy ... jak tak dalej pojdzie to szybko pojde na l4 by miec ja z glowy i niewiem kto tu bedzie pracowal ja mam dosyc tego musiałam sie wyżalić sorki ...
a co tu dzisiaj takie pustki ?? w poznaniu pogoda dziwna swieci slone a czasem nie ale tak chlodno troche ..
przedchwila mnie zdenerwowali bo niewiem czy nie bede tu caly dzien znowu bo jak ona zmienniczka dzwoni i prosi o nip to wiem ze bierze l4 a ja mam popoludnie zaplanowane wryyyyyyyyyyy mialam odebrac wynik i zalatwic reklamacje telefonu i do tego mama ma imieninki dzisiaj ahhhhhh mam nadzieje ze niedlugo zadzwoni ze przyjdzie do pracy ... jak tak dalej pojdzie to szybko pojde na l4 by miec ja z glowy i niewiem kto tu bedzie pracowal ja mam dosyc tego musiałam sie wyżalić sorki ...
Ostatnia edycja:
ciesze sie razem z toba i zycze jak najmniej wszelkich dolegliwosci-najwazniejsze ze wszystkie badania ok
napewno masz lepszy humorek ;-)