• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
A ja dziś zjadłam pizzę serową i nigdy więcej... umieram. Pyszna była, ale mój żołądek....
Ja do ginka chodzę .... prywatnie bezpłatnie bo na pakiet z Signal Iduna.
Coś Wam jeszcze miałam napisać, ale zapomniałam.
 
Atanku dotarł:-D i masz odpowiedź już chyba;-)

u mnie wszystko niestety mąż pochłania na spółkę z psem:szok:
a potem się ludzie dziwią, czemu tak wyglądam jak wyglądam hehe:-D
 
Ostatnia edycja:
a zapomniałam o tym medicover napisać, ja mam abonament w ramach socjalnego pakietu z pracy, ale faktycznie normalnie to płaci się 70 zł za wizyte (internista) w Warszawie z tego co wiem poza Warszawą ceny są inne.. tańsze, nie wiem jak to jest z innymi specjalnościami.
 
A wiem, podobno najlepiej od tyłu, bo najgłębiej i ma niedaleko. Ale to brzmi. A my często od tyłu kończyliśmy, więc coś w tym jest :P idę się kąpać, bo znowu będzie, że zbereźnik o "na pieska" pisze :P:P Ael, jak dobrze, że jesteś ;)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry