• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

No ja miałam dzisiaj zrobić polędwiczki w sosie śmietanowo-brokułowo-groszkowym, ale niestety obiadku nie będzie....

a jak się robi takie cudo?:-D
Klari a nie masz zwierzyńca jakiegoś, żeby Ci humor poprawił? :happy:
dziura byłam nawet w Twoich okolicach kiedyś kiedyś :-D a w tym roku prawdopodobnie jedziemy do Wisły w mini podróż poślubną:-D
 
reklama
To ja opowiem Wam naszą sytuacje z fotografem...
My mieliśmy zdjęcia w dniu ślubu godz. 20:00 - najlepszy fotograf w Bełchatowie ( pochodzę z Bełchatowa i tam było wesele) i niestety zajeżdżamy pod studia - a tam ciemno... więc co zrobiła zestresowana kobietka...hmmm zaczęła płakać... Ale okazało się, ze moja mamcia dodzwoniła się do tej babki, która wytłumaczyła ze "ZAPOMNIAŁAM" i powiedziała, że jest za Bełchatowem jakieś 30 km i będzie za jakieś 30 minut.... Zdjęcia się odbyły... i wyszliśmy na tym dobrze... bo za zdjęcia powinniśmy zapłacić 850 zł, a zapłaciliśmy 550 zł... razem z odbitkami dla rodziców...

Przepis na polędwiczki w sosie śmietanowo-brokułowo-groszkowym.

Polędwiczki lub kurczaka kroimy w małe kawałki... podsmażamy na oliwie do miękkości. Brokuły wraz z groszkiem gotujemy do miękkości i dokładamy do mięska. Jak wszystko się ładnie połączy dodajemy śmietanę 12 lub 18 według uznania. Przyprawiamy też według uznania... ja dodaje troszkę koperku... Jem to z ryżem. SMACZNEGO :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też marzę o sesji zdjęciowej takiej z pierwszego zdarzenia... ach... aż się rozmarzyłam..
Mijenka mam na podwórku 2 psy ale z nimi chwilę posiedzieć to człowieka szlag trafia :-p.
Idę zjeść śniadanie i może pójdę z nimi na spacer. :happy:
 
no my za nasza przyjemnosc slono zaplaciismy ale warto było - bo zdjeciami sie sporo osob zachwycało a ja takze jestem bardzo z nich zadowlona.

Ladies M, sie dopytuje kiedy bedzie wiadomo czy cos z tego wyszło naszego starania sie, wiem ze najlepiej by bylo poczekac czy bedzie @ czy nie, ale kiedy moge zaczac sprawdzac?
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry