To ja opowiem Wam naszą sytuacje z fotografem...
My mieliśmy zdjęcia w dniu ślubu godz. 20:00 - najlepszy fotograf w Bełchatowie ( pochodzę z Bełchatowa i tam było wesele) i niestety zajeżdżamy pod studia - a tam ciemno... więc co zrobiła zestresowana kobietka...hmmm zaczęła płakać... Ale okazało się, ze moja mamcia dodzwoniła się do tej babki, która wytłumaczyła ze "ZAPOMNIAŁAM" i powiedziała, że jest za Bełchatowem jakieś 30 km i będzie za jakieś 30 minut.... Zdjęcia się odbyły... i wyszliśmy na tym dobrze... bo za zdjęcia powinniśmy zapłacić 850 zł, a zapłaciliśmy 550 zł... razem z odbitkami dla rodziców...
Przepis na polędwiczki w sosie śmietanowo-brokułowo-groszkowym.
Polędwiczki lub kurczaka kroimy w małe kawałki... podsmażamy na oliwie do miękkości. Brokuły wraz z groszkiem gotujemy do miękkości i dokładamy do mięska. Jak wszystko się ładnie połączy dodajemy śmietanę 12 lub 18 według uznania. Przyprawiamy też według uznania... ja dodaje troszkę koperku... Jem to z ryżem. SMACZNEGO :-)