• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Przepraszam dziewczyny ale przez jakiś czas nie będę mieć ochoty tutaj pisać. Wczoraj mój wrócił wcześniej z roboty blady jak ściana i z zaczątkami grypy, poza tym dostał wypowiedzenie z firmy, 3 tygodnie po tym jak go z agencji tymczasowej przenieśli do firmy...załamkę mam.... nie mam ochoty na pisanie, czytanie etc. Sry dziewczyny
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry