Aelreda
Fanka BB :)
Upiekłam dziś murzynka, takiego nawrzucać i wylać na blachęjakoś mnie zaczyna na słodkie ciągnąć, ale specyficzne, najlepiej czekoladę
Ael, jakie Bobo fajne, a łapanie za głowę the best![]()
Łapie się za głowę, bo znowu mu spokoju nie dają XD
A lekarz najeżdżał z jakieś 3 razy na siusiaka. We wtorek mam kontrolną u swojej ginekolog, może będzie robić usg i dostanę jakieś zdjęcia :-)
Ale na pewno dostanę ochrzań, że nie zrobiłam glukozy...no ale ja się pytam jak, jak po wstaniu muszę coś zjeść by ominęły mnie mdłości.

