• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
A jak :-) Kobieta chyba zawsze jest zadowolona jak wyda kasę he he ;-)
No właśnie Ewelka co zrobiłaś bo nie mogę sobie przypomnieć.?
Uuu to nagrabiłaś sobie :-D.
Ewelka edytuj posty żeby nie pisać jeden pod drugim bo moderator będzie się czepiał.
 
Ostatnia edycja:
chciała żebym jej pomogła przy malowaniu:-) A ja powiedziałam że musze u siebie posprzatac

ok nie wiedziałam ja dopiero się uczę buszować po tej stronie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry