Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Cześć dziewczynki..
potwierdziła się diagnoza-serduszko nie bije.
Jutro na 9.00 przyjmą mnie do szpitala.. Podobno dadzą jakaś globulkę aby rozpulchnić a potem łyżeczkowanie.
Mąż jest wspaniały..oboje cierpimy..ale razem jest raźniej..
Dziękuje jeszcze raz za wsparcie..
Dziękuje Wam wszystkim..nie będe klikąc podziękowań na każdy post.
Dziękujemy za wsparcie i myśli.
Jutro z rana bedą mi też robić grupę krwi, wiec nie wiem kiedy wszystko się rozpocznie.
Będe dawac znać Neciuszce-bo mam jej komórkę.
Mam nadzieję,że do domu na noc mnie wypuszczą..
Okropny dziś dzień jest..nasze szczęście trwało dokładnie miesiąc.
Mam nadzieję,że kiedyś w niedalekiej przyszłosci znów będe się chwalić Wam testem.
Jednak następnym razem nie powiemy nikomu nic aż do 4 miesiąca ciązy.
Sciskam Was bardzo mocno!
natkusia ja byłam ostatnio w 9 tyg widziałam jak biło i szczerze mam taką niepewność teraz w sobie przed jutrzejszą wizytą :-(
