• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fifka ja nie przeszłam tego więc nie zrozumiem co się czuję, mogę tylko się domyślać. I modle się żeby nigdy w życiu tego nie przeżyć i żeby teraz było wszystko ok! ..

Mam nadzieję że jutro będzie lepszy dzień..
 
reklama
U mnie w pracy jest dziewczyna, która zaczęła 9 tc. I też wcina jabłka w kosmicznych ilościach.
Co jest w tych jabłkach kochane, że potraficie wcinać ich tony? :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry