• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fifka no niestety... ja zawsze z lusterkiem, ale też się nagimnastykuję co nie miara... chciałabym sobie zrobić pedicure przed pójściem na porodówkę ale szczerze to nie wiem w jaki sposób :-D
 
reklama
Nie no, buty zakładam sama bez problemu, taka jak i skarpetki. :-D Pazurki na nogach też dałabym radę zrobić - choć mało wygodnie teraz... ale ogolić miejsca intymne to jakaś trauma... :szok:
 
A no to jest fakt... długo w tej pozycji ciężko wytrzymać...



Powiem wam ze mój suwaczek napełnia mnie ogromnym optymizmem! :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie kochane
ostatnio nie mam czasu Was poczytać:(
wpadłam tylko powiedzieć, że @ przyszedł, cykl się wydłużył o kolejny dzień, ten miał 39 dni:9 martwi mnie to. Zapisałam się do gina ale termin dopiero na 16.01 więc chyba pójdę szybciej prywatnie
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry