Neciuszka
Fanka BB :)
magdalena ja też jak na to patrzyłam, i już w głowie słyszę to mlaskanie haha
u mnie śniegu nie ma ale oszronione wszystko jest. Jak przyjdzie mróz wkońcu jak należy to wam będę bażanty i zwierzynę leśną z okna fotografować
Iwasku no jak patrzę na sygnaturkę to ty już w każdej chwili możesz się rozpakować
u mnie śniegu nie ma ale oszronione wszystko jest. Jak przyjdzie mróz wkońcu jak należy to wam będę bażanty i zwierzynę leśną z okna fotografować
Iwasku no jak patrzę na sygnaturkę to ty już w każdej chwili możesz się rozpakować
całe szczęście tylko przed pokój mi został i wszystko lśni czystością

powtarzałam mu 15 razy, że jadę do mamy po południu pomóc jej ubrać choinkę i zabieram się do wyjścia a tu kluczy z auta nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dzwonię do niego gdzie są a on mi mówi, że zapomniał wyjąć i ma je w kurtce