• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Iwonciu sms chociażby...no wiesz co ciotka, normalnie focham się, zapomniałaś o mnie ;-(


Ahhh w sumie przypomniałaś mi że muszę znaleźć dla Atanka kombinezonu jednego na allegro.
 
reklama
Ehhhhh.... Ma-g ja siedzę na dupie w domu i już. Nie warto naprawdę się narażać zwłaszcza teraz. Uważaj na siebie i odpuszczaj jak masz ryzykować choćby w najmniejszym stopniu GAPOLU!;-)
 
Iwonciu sms chociażby...no wiesz co ciotka, normalnie focham się, zapomniałaś o mnie ;-(


Ahhh w sumie przypomniałaś mi że muszę znaleźć dla Atanka kombinezonu jednego na allegro.

Aelku...czytałam że idziecie na spacer to co Ci będe gitarrrę zawracała. Wieczorem chciałam CIę zawalić pytaniami a Ty mi się tu foszysz:-) Nie ładnie! Na kobietę?????!!! w ciązy???!!!!!! no no no :-D
A tak na marginesie ,daj znać jak będziesz mogła CHWILĘ:rofl2: poplotkować
 
Dobryy

ja zwracam się z prośbą albo uspokoicie szanowną obywatelkę Joannę vel. Ael albo ją uduszę własnymi rękoma, stracimy wszystkie pierwszą forumową matkę ;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry