reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
ja stracilam ciąże 24 wrzesnia , w 9 tygodniu
w szpitalu zrobiono mi bad. na toxoplazme i cytomegalie
lekarz zalecil 6 miesieczna wstrzemiezliwosc
po miesiacu bylam na kontr. u mojego gina i mowil ze od marca mamy zaczac z mezem sie przytulac
no to zaczelismy ::) :p :p :p

od stycznia biore folik, lekow zadnych nie przyjmuje
niestety bardzo rozregulowal mi sie cykl i ciezko wycyrklowac owul.
czekamy na efekty naszej pracy........jak na razie bezskutecznie :( :( :(
 
MoniQa chodziło mi o to, że po pierwszym poronieniu zlecają przeważnie tylko badanie na choroby odzwierzęce. Pierwsze poronienie nie jest dla lekarzy niepokojące. Ja nie znalazłam przyczyny i nie staram się już jej szukać, bo i co to zmieni.W tym samym czasie co ja w ciążę zaszła bratowa mojej koleżanki. Rozpaczała strasznie, bo to trzecie dziecko i wcale go nie chcieli. Teraz ona jest w 23 tygodniu, a ja narazie mam tylko plany. Chyba mija mi żal, a zaczynam się wkurzać...
 
K@siu rozumiem Cie doskonale jesli chodzi o wkurzenie ::) ... dlaczego tak jest ze ktos kto bardzo pragnie i ma mozliwosci - nie dostaje , a ten komu obojetne ... - ma :-[
uda Ci sie zobaczysz .. wierz w to bardzo mocno :)
 
ja stracilam ciaze 16 lutego.. tego roku.. niby lekarz mowil ze moge juz probowac od kwietnia.. ale jakąs mialam blokade.. dopiero od wakacji.. mam inne podejscie do tego;)
ja staram sie od konca czerwca.. robie to malymi kroczkami...
 
MiniQe....juz pamiętam, tzn. zle mnie zrozumialas albo ja zle to ujelam, ja po prostu nie zakumalam ze to z Tobą
a rozmowe dokladnie pamiętam ;) :-[
 
reklama
Dziewczyny! Nic sie nie martwcie na forum jest masa kobitek co poronily i maja teraz dzieciaczki lub wlasnie sa w drodze!!! wazne jest to zeby wkoncu uwierzyc!!!!!!i przestac sie stresowac!!!! :) pisze min na wlasnym przykladzie bo dziewczyny ktore siedza tu dluzej wiedza jak to bylo w moim przypadku.nawet jak bylam w 20 tc to nie moglo to do mnie dojsc ze to juz tyle a i jak urodzilam to dlugo przezywalam ze naprawde sie udalo! wiec glowa do gory i nie zamartwiac sie! dodam ze przy 2 samoistnym poronieniu zaszlam w ciaze na nastepny miesiac , kiedy postanowilam sobie ze pierw badania hormonalne itd :0 tak wiec gdy przestalam myslec o tym :):)
 
Do góry