reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Wikama ma duuuuuo racji z tym samopoczuciem :) więc michalina i wszystkie inne słuchajcie się jej :-)

a mnie chyba mały coraz bardziej zaczyna się pchać w dół, bo okrutnie mnie coś kłuje tak na dole nad spojeniem łonowym.. chyba ta jego wielka glowa :-p
 
Cześć

Cały dzień miałam zalatany a teraz mam trochę luzu bo Mój liczy zadania maturalne z fizyki. Ja się pochwalę,że kilka wyliczyłam bo chciałam mu udowodnić ,że każdy może taką maturę zdać.Oczywiście miałam wzory przy sobie:-D. Kilka zadań zaznaczyłam w ciemno na zasadzie chybił -trafił.Ale tylko te zadania zamknięte,za otwarte nawet się nie brałam.

Izka i Michalina-gratuluję wizyt.

Wikama- a to mnie zmartwiłaś tą opinią o filmie "Oszukane". Bo ja właśnie z trudem namówiłam Mojego,żeby na to iść. Za bardzo się nie kwapił a jak się okaże ,ze to kicha to będzie miał radochę ,ze miał rację.Nie wiem co to jest ostatnio za moda w polskich filmach z tym dzikim montażem.Strasznie mnie to wkurza.
"Układ Zamknięty nie był zły,może arcydziełem bym go nie nazwała ale był całkiem,całkiem.
 
Fuma no może film do fatalnych nie należy, ale mój mąż bez kitu sie nudził i sie wkurzył, ze bardziej skupili sie tu na wątku romansu niż na całej trudnej sytuacji. Ja nastawiam sie ze będzie pokazana walka ze szpitalem, jakaś skrucha ze strony ludzi którzy popełnili błąd i mimo wszystko przekaz filmu będzie dawał jakąś nadzieje na dalsze spokojne życie tych ludzi a tu został taki mega niedosyt... Ale mimo wszystko cieszę sie ze poszłam do kina bo napchalam sie nachosami, a już za kilka tygodni to nie będę mogła sie raczyć takim śmieciowym żarciem ;)!

Iza kurcze gdyby tylko to samopoczucie dobre można było zażyć właśnie jak folik...
 
Wikama oj nawet nie trzeba lykac pigulek na polepszenie samopoczucia ;-), mnie sie od razu mordka cieszy gdy tylko mlody sie budzi i tak sie wita z mamuska

DSCF0346.jpg
albo na widok flasi
DSCF0348.jpg

Juz za chwile wszystkie beda mialy taki 3D tv w domku ;-) mozna sie gapic calymi dniami :-D
 

Załączniki

  • DSCF0346.jpg
    DSCF0346.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 55
  • DSCF0348.jpg
    DSCF0348.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 54
Myszko masz racje!!! Ale w trakcie ciazy to takie poguły by sie przydały ;)! Pamietam dni, że z chęcią bym i garść takowych łykneła! Ja najprawdopodobnie za 5 tygodni spotkam sie z Lilianką! Ale ten czas leci!!!!
A Twòj Paul jest przeuroczy!!!! Kokietuje Cię mały mężczyzna od samego rana :)! A napisz jak sie spisują starsze chłopaki?

Dzisiaj mają przywieź i zamontować mi drzwi, jupi!!!!!!!:-D Nareszcie będzie można spokojnie sie wykąpać :)!
 
Haha wikama bidulko, do lazienki tez nie mieliscie? O tym nie pomyslalam :p

Myszka retyyyy ale ma cudny usmieszek :D dla takiego cuda to nawet w nocy nie straszne wstawanie :)

Zbieram sie do lidla bo maja od dzisiaj jakies rzeczy ciazowe, a pozniej troche prasowanka, rozloze to sobie na kilka dni ;) oby tylko znowu nie klulo tak jak wczoraj

edit:
w lidlu standardowo brak mojego rozmiaru, wiec o spodniach jedynie moge pomarzyć :p 40 za duża i leci z dupy no i trzeba jechać zwrócić , a 38 nie byłoooooo :-( ale jakby ktoras chciala to są fajne topy za 15 zł, dłuższe i rozciągliwe, oni fajne materiały mają :)

a w ogóle w końcu moja upragniona "3" w suwaczku :-)
 
Ostatnia edycja:
PHEW! Cytologia piękna! wyniki bez istotnych odchyleń:-) ale jestem szcześliwa!!!!!!!
Przez 2 tygodnie trzęsłam portkami!
Ale przesuperancko!!!:-D
 
Myszko, no widzisz- dzieci jednak lubią się przytulać do cycusiów, moja to samo, mogłaby non stop przy cycu leżeć, szczególnie w nocy, no ale nie da się tak.
Co do picia- oczywiście, próbowałam już wszystkiego co można, tj.i wody, i herbatek, i soczków, i mm no i nic- nie chce nic z żadnej butelki. Z każdą się bawi i koniec!
Jeśli chodzi o żelazo w diecie to moja nie przepada za szpinakiem, ale za to wszystkie inne warzywka uznaje i praktycznie codziennie dostaje mięsko.
Pediatra powiedziała że większość niemowląt nawet przy prawidłowym i odpowiednio wcześnie wprowadzonym urozmaiceniu diety ma niedokrwistość fizjologiczną i tego nie da się przeskoczyć. Także nie ma czym się przejmować...

Danutaski, uważam że nie powinnaś nic a nic sugerować się opiniami innych na temat rozwoju dziecka. Zawsze jest zasada- KAŻDE DZIECKO ROZWIJA SIĘ W SWOIM TEMPIE .
Mój syn rozwijał się zupełnie inaczej niż córka. I to wszystko jest w granicach normy.
Pytasz o Lidię?
Podobnie jak u Twojej niuni Lidii też wyszły dwa ząbki praktycznie jeden po drugim, bo równo w 7 miesiącu wyszedł jej pierwszy a za tydzień pojawił się drugi. Górne jedynki też już przebijają, właściwie już prześwitują także czekamy na nie z niecierpliwością :tak: Swoją drogą, piękny jest widok takich ząbków uśmiechających się do nas, prawda? :biggrin2:
Lidia bardzo lubi leżeć na brzuchu, właściwie w ogóle lubi baraszkować na podłodze. Przekręca się, buja, kręci wokół własnej osi ale muszę przyznać że mało pełza. I też nie raczkuje.
Siedzieć siedzi chociaż asekurujemy ją jeszcze poduszkami dookoła. Ale bardzo lubi siedzieć.
Chętnie też podnosi się do stawania, i na swoich nóżkach też chce już bardzo stać.
Podejrzewam więc że może ją (również jak u Ewelki) ominąć raczkowanie a przejdzie od razu do chodzenia.
Podobnie jak Twoja Ninka, gada sobie sylabami.
Uwielbia kaszkę i herbatniki. Obecnie waży 8600 g .

Co jakiś czas chodzimy na konsultacje do pediatry i ta stwierdza że ciągle jest wszystko w porządku tak więc widzisz, nie ma się czym przejmować. Ninka też rozwija się tak jak ma się rozwijać a niedługo zapomnisz o rehabilitacji. Trzymamy za nią kciuki! ;-)

Napisz proszę co dajesz do jedzenia małej w ciągu dnia?

Ewelko, tak jak mówiłam - od początku podajesz małemu odpowiednie jedzonko a i tak ma niedokrwistość. Nie da się tego przeskoczyć. Nie martw się, moja mama (położna) mówi że niedługo wszystko im się to wynormuje.
8 ząbków! Jestem w szoku że tak szybko mu wyszły. Mojemu synkowi to w wieku Twojego dopiero zaczynał ząbkować :biggrin2:
Też miałam kupić jeszcze tę butelkę lovi360 ale w związku z sytuacją na razie się wstrzymam. Widocznie przyjdzie czas...Póki co, próbuję podawać Lidii napoje albo łyżeczką albo prosto ze szklanki albo strzykawką:tak:
Powiem Ci, że moja też w nocy budzi się do cyca. Średnio ok 2 razy. Wywnioskowałam, że musi się wtedy napić.
A co do rozwoju Twojego synusia, to podobnie ma jak synek mojej koleżanki. Jest bardzo silny i już od jakiegoś czasu stoi pewnie na nóżkach, wcześnie zaczął raczkować i szybko podnosić.
W ogóle myślę że chyba chłopcy są mocniejsi i lepiej dają sobie radę z tym wszystkim bo mój syn też szybko wszystko opanował :biggrin2:
A jak wygląda Wasz jadłospis w ciągu dnia?
 
reklama
Myszka ale cudowny ten Twój :) słodzio :)

Dziewczynki, ja wiem, że jestem upierdliwa, ale mam jeszcze do Was pytanie. Czy to normalne na początku ciąży takie lekkie bóle brzucha? nie wiem czy to dlatego, że macica sie rozszerza... czy co? Czy mam się tym marwtic czy to normalne???
 
Do góry