reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Myszko super fotka :D

Wikama u mnie raz lepiej, raz gorzej. Ptysia ma dość bolesne gazy i walczymy z brzuszkowymi dolegliwościami. Już mi się pomysły kończą,bo nie jem już prawie nic...

Ja krwi pępowinowej nie pobierałam. Też się nad tym zastanawiałam, ale kwestie prawne i brak regulacji mnie odstraszyły.
 
reklama
Zapominajko ja podobnie miałam przy Wiki i bardzo pomógł plantex którego niewiele dodawałam do mleka odciągniętego. Pamietam, że próbowałam wody koperkowej i innych specyfików, część z nich podawalam strzykawką ale dopiero plantex pomógł podawany ok 20, po kąpieli a przed karmieniem! Malutka miała jeszcze czas przed spaniem na gazy i kupkę i wszystko po 2/3 dniach fajnie sie wyregulowalo!

A co do krwi pępowinowej to niesłyszalam o problemach z regulacja prawną! Do czasu ukończenia przez Lilkę 18 to my jesteśmy jej właścicielami a poźniej przechodzi krew w jej ręce. Ja to raczej myśle o tym jak często taka krew była użyta w naszym kraju. Co prawda daje ona jakies możliwości ale niejednokrotnie trzeba mieć jeszcze bardzo duże zaplecze finansowe... Sama nie wiem...
 
melduje się po wizycie, szyjka wg ginka w porządeczku :-) a te kłucia w brzuchu to pewnie od małego uciskacza :-p następna wizyta za 2 tyg
uuffff odetchnęłam, bo te kłucia w szyjce mnie zastanawiały czy się czasem nie skraca, ale o weselu w lipcu mówił, że chyba by nie ryzykował :-p:-p

Wikama my się chyba nie zdecydujemy na pobieranie tej krwi pępowinowej, jakoś nie mogę się do tego przekonać i nie znam nikogo kto by pobierał hmmm

Myszka haha dopiero teraz zdjęcie zobaczyłam, dobreeee relax na całego :-)
 
Karo, u mnie też pojawiło się takie plamienie podobne do miesiączki podczas karmienia tylko piersią.
Danutaski, słodkości z Twojej Ninki, ma wyjątkową urodę :-)

Nanu, widać że macierzyństwo Ci służy, bardzo ładnie wyglądasz w roli mamy- widać szczęście w Twoich oczach ;-)

Myszko, uśmiałam się z fotki- rewelacja!

A ja Wam wklejam moją śmieszkę :-) IMG_1221.jpg
 

Załączniki

  • IMG_1221.jpg
    IMG_1221.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 41
Izuniu no i extra wieści!!!! Gratuluje!!! Co do wesela to lepiej odpuścić! Jeszcze nie na jednym bedziesz sie bawiła :)!

Kochająca mamo śliczne to Twoje Słoneczko i takie roześmiane!

Nanu a przedmówczyni ma absolutną rację!!! Promieniejesz! Do twarzy Ci z macierzyństwem ;)!
 
Hej!
Wiki poszła do szkoły :)! Wiec ogarnęłam domek i zaraz biorę sie za siebie :)! Wysłałam wczoraj wieczorem M. z Wiki do lekarza i powiedziała, że infekcja dobiega końca i napewno już nie zaraza wiec ma iść do szkoły tylko ma nie ćwiczyć! Dziewczyny kocham tą Wiki nad życie ale już tak marudziła mi w domu, że dzisiaj (aż mi wstyd) z dziką rozkoszą wywaliłam ją z łóżka i wysłałam do szkoły :/!

Czekam na wieści z wizyt i trzymam kciuki za Was kobitki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!!!

Miłego dnia!!!!
 
Witam i pozdrawiam po bardzo długiej nieobecności.

Trzymam kciuki za Was wszytskie przyszłe mamusie.Dzieciaczki forumowe sa śliczne:Dgratuluje wszytkim.
Torbiel na jajniku tez miałam ale sama znikła miala jakies 29 mm wiec nie ma co sie martwić.
U nas na katarek małej sprawdziła sie woda morska i gruszka lekarka zakazała innych specyfikow (Róża miała 6 tyg).
Danutaski trzymaj sie.
Wikama szok Ty zaraz rodzisz:szok:trzymam kciukasy
a to moja mała Róza w wieku 3 miesiecyrose 2013 059.jpgbuzki
 

Załączniki

  • rose 2013 059.jpg
    rose 2013 059.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 38
Witam Mamy, po dwutygodniowej przerwie znów zagladam. Przeczytałam zaległe posty. Szczególnie ujeły mnie zdjęcia Nanu z Królewną w objęciach: Twój wzrok i szczęście bijące od Ciebie...tylko sobie życzyć! Myszko, też mam kicię ale ten Twój zbój bije rekordy: jego "antykoncepcja" dla Was i to "śpiące" zdjęcie... uśmiałam się dziko!
Po przechorowanej zimie, ostatnich mega przechorowanych tygodniach w końcu powolutku dochodzę do siebie. Właśnie finiszujemy boboseksy więc za dzień, dwa odeśpimy trochę ;D i zostaje czekać. Więc Fuma, nie ty jedna walczysz ;)
Dziewczyny, prześlijcie, proszę, trochę fluidów dla staraczek, dawno nie leciały!
 
Dziewczynki- nadrobię wieczorkiem- teraz lecę na zakupy!:-D
Niunia jest niunią na 100% i zdrowiutka i wszystko super! pierwszy raz wzruszenie mnie złapało..pięknie pozowała :tak:.
Jestem zachwycona!
Fotki będą później,bo lecę po ramki na fotki z USG. Obmyśliłam że kupię 4 ramki z białego drewna i powsadzam zdjecia aby nie niszczały (te zdjęcia z USG to chyba nie są jak paragony- że blakną? )

Dziękuje kochane za kciuki!
<3
 
reklama
czesc dziewczynki :-)


Nanu ani ciut ciut nie widac po Tobie zmeczenia ;-) a to wyczekane szczescie az bije od Ciebie :-)

Ewik swietnie, ze juz Cie chorobska opuscily i teraz czekamy na rezultaty tej "ciezkiej" alez jak przyjemnej "roboty" ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Co tam na wizytach dziewczyny??

a u nas dzis piekne slonce, wiec tylko dogotuje to co zaczelam na caly tydzien i wybywamy ponaswietlac sie :-) bylam wczoraj z malym u lekarza, bo strasznie sie slini i krzyka wieczorami przeokropnie... powiedziala ze juz zaczal sie u niego proces zabkowania ale po dziaselkach jeszcze nic nie widac. Ogolnie zdrowy i stwierdzila, ze bardzo urosl. Za tydzien mamy U4 (bilans) wiec zobaczymy ile dokladnie go przybylo no i sie zaszczepimy na rota.

Martoos nasze od Sary wciaz wyglada tak samo, wiec na bank nie blakna jak paragony;-) my tez mamy ramki i za tydzien idziemy ogladac mieszkanie jak bedzie ok, to u malego w pokoju bedzie caly "proces" jego powstania na scianie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry