reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ona to ma ale cudenko :-) nie martw sie mocno serduszkiem sporo maluchow ma male ubytki i same znikaja, bedzie dobrze kochana:-) ucaluj Niunie od nas :*

Karo nie wyrobilismy sie z urzedow na U4, wejde jutro po ogledzinach mieszkania.

Izka jeszcze ciut za wczesnie na opuszczanie brzusia, obserwuj sie i przypadkiem nie stresuj;-) pamietasz jak u mnie brzuch wedrowal gora-dol?? wystarczy, ze maluszek sie inaczej ulozy i juz leci w dol albo idzie w gore ;-)

Martoosia tos ty wygimnastykowana, ze hooo hooo ^^


Ewelka no wielkie gratulacje dla Malego spryciarza :-) jak sie nie poslizgnie i nie wystraszy jak moj Tomcio (tez zaczal w 9mz a potem bach na klocku i usiadl na pupie do 12;-))to juz bedziesz miala ganianego w domciu :-D warto futryny okleic czyms miekkim, moj wiecznie mial problem z wycelowaniem i walil prosto w futryny... i ciagle mial czolko zasinione w roznych kolorach (jeden siniak schodzil, a juz zdarzyl drugiego nabic)


nio a u nas Paul pochlania wieczorami juz 230ml... wciagu dnia juz sie pogubilam po ile zjada bo mam wrazenie ze ciagle dorabiam kolejne flaszki... mamy malego zarloczka :-D do tego w wozku nie chce lezec... najlepiej na rece i musi wszystko widziec;-) no i cieszy sie do wiaterku jak mu dmuchnie w twarz :-D


co do krocza, ja podmywalam sie w nadmanganianie potasu i jednak wole zeby nacieli jak popekane;-) (mialam oba)
 
Ona to ma - No masz, Oną, cudną i uśmiechnietą! Gratuluję.
Fuma trzymam kciuki. Ja czekam na efekty naszych starań. Dziś w dodze nad morze też dużo bocków widziałam, niech to będzie dla nas dobra wróżba! I dla innych staraczek :-)
 
Myszka a wlasnie teraz jak wyszlam z wanny maz mi powiedzial, ze zauwazyl ze od kilku dni brzuch mi sie obnizyl i nie chcial mi mowic zebym sie nie stresowala, a ja juz to sama zauwazylam i latam kilka razy dziennie do lustra i sie gapie :p

Jak nie urok to sraczka kurde :p jeszcze chce choc ze 4 tyg wytrzymac w dwupaku
 
Iza ale po tym jak sie obnizyl brzus bylas u ginka? warto sprawdzic no i usiasc z doopa a nie latac :-D

w sobote byłam na IP i w sumie nie zagadywałam o tym brzuchu, ale by pewnie zauważyła jakby było coś nie tak, bo podwozie mi dokładnie zbadała :)
w poniedziałek ide do swojego ginka to mu powiem :) jutro czekają mnie siuśki, krew i okulista i się okaże czy będzie wskazanie do cc
staram się nie latać dużo, ale dzisiaj czekają mnie jeszcze zakupy a jutro wypad do lekarza właśnie, w domku raczej poleguje :-p

a w ogóle to dzień dobry laseczki :-)
 
hellołłł :-)

co za pogoda wrrr... nic mi nie schnie, mam dość tego deszczu

izka ja wizytuję we wtorek, dzień po Tobie ;-) też muszę krew i siuśki zrobić.. a jaką masz wadę oczu, że myślisz o cc?
 
Hej kobitki!

Izuniu spokojnie z tym brzuniem ;)! Obniża sie jak Maluszek schodzi niżej i mi tez już od jakiegoś czasu wydaje sie ze leży mi brzuch na nogach :)! Ale to u niektórych kobitek tak sie wydaje dlatego ze od 30 tc Maluszek rośnie w tak zawrotnym tempie, że brzucholek idzie do przodu i momentami sprawia wrażenie opuszczonego ;)! Jak czop odejdzie to powód do zastanowienia bo to oznaka zbliżającego sie porodu...

Ewelka przepraszam, ze wczoraj nie napisałam ale byłam taka zalatana, że dopiero dzisiaj doczytałam i serdecznie gratuluje pierwszych kroków ! Niesamowite jaki człowiek jest w takich momentach szczęśliwy i dumny!

Ewcik poprasowalam trochę rzeczy! Ale jeszcze cała masa mi została i zrobiłam dla Ciebie te fotki:


Ewikewik to czekamy na efekty! A tymczasem przesyłam fluidki wszystkim staraczkom: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ciekawe co u suany?

Dziewczyny ja wizyte mam w piątek! A o ile pamietam to dzisiaj tez któraś z kobitek wizytuje!
Magda, Michalina, Marcela co u Was?
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 51
reklama
ONA-TO-MA, serdeczne gratulacje! Słodzinka z Twojej córci :tak:

Ewelka, pochwały dla małego że już dreptać zaczyna...Zdolny...PIĘKNIE!

A mojej Lidii pokazały się w końcu dwie górne jedynki. Wczoraj zauważyliśmy- ledwo się wyrżnęły. Dziąsła otwarte jak nie wiem. A 2 dni temu tak marudziła w nocy i budziła się z płaczem, że nie dawało jej się uspokoić...Ech...No ale dobrze że już śpi spokojnie :-)
 
Do góry