reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Witajcie :happy:

Wikama zdjęcie niezłe :rofl2::-D no dziewuszka jak się patrzy :tak:

Nanu Matylda słodziutka:-)

Myszka Paul też prześliczny :happy:

U mnie dziś TEN DZIEŃ - termin mojego niedoszłego porodu:-( W dodatku dziś urodziny mojego męża - taki miał być piękny prezent i niestety... W tym cyklu starań nie było za wiele, w sumie BARDZO niewiele, więc nie liczę na wiele. Ale mam nadzieję, że i ja kiedyś pochwalę się tu takimi słodkimi zdjęciami jak Wasze :tak: Pozdrawiam Was wszystkie.
A są tu jakieś staraczki???? Ewikewik co u Ciebie?
 
reklama
Martus u mnie narazie odpukac nie ma problemow z zaparciami, nawet po tym żelazie :)

kwiatuszek to powodzenia w staraniach!! :-)

Neta każdą z nas dopada w końcu "ten"dzień, niestety trzeba się spiąć i go przeżyc i nie obracać się już w tył, trzeba patrzeć do przodu z podniesioną bródka :-)

Karooo a ja pytanie do Ciebie jak zaglądniesz :) bo Ty bylas na tej akupunkturze przed porodem, żeby Emily wygonić i ona faktycznie zadziałała? a jak tak to po ilu dniach?
 
Izka juz odpiwiadam.no widzisz u mnie niepodzialala akupunktura ale babka mi zaraz powiedziala ze jesli dzieclo niejest gotowe to niestety jedna nic niepomoze.moja kuzynka chodzila duzo razy bo miala okropne bole glowy i tdz po terminie ale u niej przez to ze robila to dluzszy okresczasu podzialalo super.ja gdybym to niebylo takie kpsztowne to bym juz wczesniej zaczela chodzic.bardzo dobrze sie po niej czulam, bylam po niej chocby w jakiejs tranzie, taki blogi sstan.niewiem ile w polsce to kosztuje ale bardzo polecam
 
Neta głowa do góry!
Ja rok temu 25 maja miałam wywoływany poród i tracilam maleństwo a niecały rok później 10 maja Matylda pojawiła się na świecie; )
Trzeba wierzyć!!!
 
U nas w centrum Polski też straszne upały, ale dobrze że dziś większy wiaterek... Na szczęście w domu mamy zawsze chłodniej...
A to moja Lidia w oczekiwaniu na jedzonko ;-) IMG_1214.jpg
 

Załączniki

  • IMG_1214.jpg
    IMG_1214.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 39
Mamuska jaka ona grzeczniutka w oczekiwaniu na papu :-) moj to urzadza wtedy histerie stulecia... no nie moze czekac i koniec :-D


Neta slonce okropne sa te nasze smutne rocznice i ile nas ten jeden "glupi" dzien kosztuje wiemy chyba tylko my same... ale tak jak pisza dziewczyny trzeba zyc dalej, otrzasnac sie i przec na przod... zobacz za chwilke beda brzusie do przejecia, wiec otrzec lzy i do roboty :*
 
Ostatnia edycja:
hello
biggrin.gif


siedzę w domu, aż strach wychodzić na dwór w ten upał.. musiałam tylko do h&m pojechać, bo jutro idę do koleżanki, która ma 4 miesięcznego synka,więc trzeba było coś kupić
wink2.gif
w ogóle takie promocje w hm, aż żałuję, że sobie obiecałam, że nic nie kupuję już dla dzidzi, bo cudowne rzeczy za 20-30zł
 
reklama
Do góry