reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

A ja opowiem wam co się u mnie dzisiaj działo
byłam na monitoringu 😊 jeden pęcherzyk mam już przerosniety mówił lekarz że to może być z poprzedniego cyklu🤔 i drugi 18mm dostałam ovitrelle A żeby było mało mam cienkie endometrium dostałam estrofem i biorę je dopiero od dzisiaj 🙄 plus jest taki że prolaktyne unormowalam i jest ten jeden pęcherzyk 😁 i co 😊pije drinka pzytulanki były 😁 i wogóle wrzucam na luz dzisiaj mam no stres 😁 miłego wieczoru kochane 😘😘

Czyli widać dobrze ze poszłaś w piątek, w poniedziałek już mogło być lekko za późno.
Trzymam mocno kciuki! 💪
 
reklama
Czyli widać dobrze ze poszłaś w piątek, w poniedziałek już mogło być lekko za późno.
Trzymam mocno kciuki! 💪
Tak to i tak już trochę późno poszłam nie wiedziałam że metformina w końcu zacznie tak działać na moje jajeczkowanie jadę właśnie zobaczyć czy pęcherzyk pękł bo za bardzo to ja owulacji nie czułam 🤔 przeraża mnie to że za każdą wizytę w gabinecie muszę płacić za usg ile to pieniędzy człowiek musi wydać a powoli zaczynają mi się kończyć fundusze 😆😆
 
Jestem po usg pękły dwa pęcherzyki w jednym i drugim ciałko żółte prawdopodobieństwo ciąży bliźniaczej 😏 endometrium poprawiłam 😊od dzisiaj duphaston także tak 😊 już to raz przerabialam potem dostałam okresu ciekawe jak teraz będzie 😏
 
Witam . Dziewczyny zapisałam się do prywatnej kliniki leczenie nieplodnosci .w poniedziałek mamy już wizytę
Trzymam kciuki 😘😘😘 szybko udało Ci się zapisać 😊 dopóki walczysz kochana jesteś zwycięzcą ja już 3 lata się staram o dzidzie i nic jedno poronienie rok pozniej biochemiczna miałam momenty załamania rozczarowania żalu dużo tych emocji ale walczę dalej 😊 niewiem co życie przyniesie ale mam nadzieję ❤
 
Trzymam kciuki 😘😘😘 szybko udało Ci się zapisać 😊 dopóki walczysz kochana jesteś zwycięzcą ja już 3 lata się staram o dzidzie i nic jedno poronienie rok pozniej biochemiczna miałam momenty załamania rozczarowania żalu dużo tych emocji ale walczę dalej 😊 niewiem co życie przyniesie ale mam nadzieję ❤
Prywatnie to szybko
 
reklama
@KiedyPytam co u Ciebie słychać? Trzymam kciuki, żeby Wam się w końcu udało :)
O dzięki że o mnie ktoś pamięta :)
Jestem na drugi cyklu ze stymulacja. Wczoraj wzięłam ostatni zastrzyk a jutro o 12 mam wizytę w klinice. Mam złe przeczucia co do tego cyklu bo wczoraj miałam brązowy śluz i mocne bole podbrzusza. No ale się zobaczy.

@Natulenka 2040 trzymam ciuki za bliźniaki. Ale podejdź do tego na luzie. Nie zlicze ile miałam już takich cykli.... W zeszłym cyklu też miały być bliźniaki i nic :(

@Manua gratulacje za dobry krok. Trzymam kciuki za wizytę :*
 
Do góry