reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
U mnie pierwszy cykl stymulacji nie udany. W 5dc rozpoczynam ponownie clostilbegyt, później 16-25dc duphaston. Jak nie będzie ciąży to czeka mnie laparoskopia i spr drożności.
 
Dosłownie cud [emoji846] jednak badanie najwidoczniej udrożniło jajowód
Tak to cud w środę do lekarza już jestem umówiona. Ale powiem wam że słyszałam odnośnie właśnie tego badania że bardzo często dochodzi do skurczów macicy takich których nawet nie sie odczuwa i to też powoduje, że kontrast który jest podawany nie przedostaje się do jajowodów. Może i w moim przypadku tak było. Slyszalam to od pewnego ginekologa.
 
Dziewczyny mam pytanie. W czwartek byłam u lekarki potwierdzić owu. I kazała od wieczora brać luteinę. Po dwie tabletki. "A jutro niech sobie pani z ciekawości zrobi wynik progesteronu". I progesteron zrobiłam o 15 w piątek czyli po 4 tabletkach luteiny. I wyszedł mi 16,80.
I teraz się tak zastanawiam czy nie jest zakłamany .... Czy te dwie dawki luteiny zwiększyłyby mi progesteron z 0,5 na przykład do tego 16,80?
 
Dziewczyny mam pytanie. W czwartek byłam u lekarki potwierdzić owu. I kazała od wieczora brać luteinę. Po dwie tabletki. "A jutro niech sobie pani z ciekawości zrobi wynik progesteronu". I progesteron zrobiłam o 15 w piątek czyli po 4 tabletkach luteiny. I wyszedł mi 16,80.
I teraz się tak zastanawiam czy nie jest zakłamany .... Czy te dwie dawki luteiny zwiększyłyby mi progesteron z 0,5 na przykład do tego 16,80?

Ja czytałam ze luteina jest w organizmie wykrywalna do 24 godzin. Wiec ja zrobiłam sobie 24 godzinna przerwę zanim zrobiłam progesteron.
Ale to info z internetu. Tak czytałam na ulotce. Wolałam odstawić luteinę żeby „uwierzyć” w rzetelność wyniku. Lekarzem nie jestem ale mój partner który lekarzem jest, mówił ze każdy lek na bazie hormonu ten wynik zaburzy. Bo przyjmując progesteron w tabletkach wiadomo ze wyjdzie iż jego stężenie będzie w organizmie niezależnie od własnej produkcji.
 
Ja czytałam ze luteina jest w organizmie wykrywalna do 24 godzin. Wiec ja zrobiłam sobie 24 godzinna przerwę zanim zrobiłam progesteron.
Ale to info z internetu. Tak czytałam na ulotce. Wolałam odstawić luteinę żeby „uwierzyć” w rzetelność wyniku. Lekarzem nie jestem ale mój partner który lekarzem jest, mówił ze każdy lek na bazie hormonu ten wynik zaburzy. Bo przyjmując progesteron w tabletkach wiadomo ze wyjdzie iż jego stężenie będzie w organizmie niezależnie od własnej produkcji.
No wlasnie. Dlatego siezastanawiam czy z ta lekarka jest wszystko ok :/ powinna mi powiedzieć że narazie mam nie brać czy coś. Ja nie mogę odstawić :/ bo ja biorę 3x2
 
reklama
Do góry